- Potovanja (450)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Istra
- Krompirjeve počitnice
- Novoletne počitnice, silvestrovo
- Mobilne hiške
- Zimske počitnice
- Glamping in kampiranje
- Terme
- Apartmaji
- Terme Čatež
- Križarjenja
- Šolske počitnice
- Velika noč
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Luksuzni oddihi
- Slovenska Obala
- Metropole
- Narava in sprostitev
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Hoteli Slovenija
Super cena za popoln kulinarični oddih za 2 osebi v idilični Vili Herberstein 4* v Velenju: 1x nočitev v dvoposteljni sobi s polpenzionom + pijača dobrodošlice + 1x brezplačni najem individualne finske savne z jacuzzijem v Hotelu Paka + parking in wi-fi!
Naj vas očarajo toplina, domačnost in pozitivna energija.
Ste tudi vi med tistimi popotniki, ki jih bolj kot moderne zgradbe pritegnejo take iz preteklosti, še posebej, če lahko v njih tudi kaj dobrega pojedo? In po dobri jedi še prespijo? Med sprehodom od Velenjskega gradu do gradu Šalek boste od daleč zagledali romantične obrise Vile Herberstein, ki ponuja prav takšno doživetje. Dobrodošli v nekdanjem domu barona von Ritterja, Josefa Ederja in (nazadnje še) grofice Marie Anne Herberstein.
V Vili Herberstein napojite in nahranite vse čute. Njihovi krožniki so omamno dišeče slike, sestavljene iz svežih, lokalno pridelanih živil, ki se ne bojijo družbe gurmanskih presežkov iz vsega sveta. Medtem, ko boste pozvanjali s kozarci, bo osebje v kuhinji s strastjo, znanjem in ljubeznijo že snovalo nove kulinarične pustolovščine. Za takrat, ko boste spet hoteli jesti najboljše.
Udobje? Zagotovljeno! Zavedajo se, da še tako okusna hrana malo zaleže, če se ob njej ne morete sprostiti, in zato bodo storili vse, da se boste počutili kot doma. Postreženi boste prijazno, a nevsiljivo.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Morski oddih v mobilnih hiškah kampa Valkanela v Vrsarju
Popolno poletje na čudoviti zeleni obali zahodne Istre!
Poletni oddih v mobilni hiški v Campsite & Holiday Resort Medveja 3*
Pristne morske dogodivščine samo 200 m od plaže!
Oddih ob morju v luksuznem Aminess Younique Senses Resort na Hvaru
Popoln oddih na Hvaru! 1 otrok do 9,99 let GRATIS! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!
Družinski oddih v mobilnih hiškah Premium v Aminess Planet Campingu Maravea 4*
Popolne počitnice ob morju! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Morski oddih za 2 v Depandansi Marina v Omišalju na otoku Krku
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!
VROČE POLETJE z zajtrkom v hotelu Slovenija 5* v Portorožu
Vrednost kupona je 60,00 €. Razliko 338,00 € do polne cene (398,00 €) plačate direktno ponudniku.




