- Potovanja (300)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Namestitve smučanje
- Istra
- Novoletne počitnice, silvestrovo
- Ski opening
- Zimske počitnice
- Mobilne hiške
- Glamping in kampiranje
- Terme
- Apartmaji
- Terme Čatež
- Šolske počitnice
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Slovenska Obala
- Metropole
- Narava in sprostitev
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Apartmaji
- Hoteli
- Glamping in kampiranje
- Šolske počitnice
- Hrvaška
- Apartmaji Hrvaška
- Hoteli Hrvaška
- Prvomajske počitnice
- Dalmacija
- 50 % na nepozaben 3-dnevni oddih za do 5 oseb v klimatiziranem glamping šotoru z 2 spalnicama v kampu s samo 7 šotori ob ogrevanem zunanjem bazenu, Grande Glamping pri Biogradu na Moru: 2x nočitev + posteljnina in brisače + wi-fi in parking!
Glamurozno kampiranje le 3 km od Biograda na Moru! Ne spreglejte vsej terminov glampinga med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Kamp Grande Glamping leži tri kilometre od središča Biograda na Moru, enega najbolj znanih in priljubljenih dalmatinskih letovišč, in dva kilometra od največjega zabaviščnega parka v Dalmaciji, Fun Park Biograd, hkrati pa je tudi idealno izhodišče za izlet z ladjo v nacionalni park Kornati. Le pol ure vožnje iz Biograda je mesto Zadar, ki je tudi kulturni center Severne Dalmacije.
Popolno opremljeni glamping šotor (35 m²) lahko ima tudi pokrito leseno teraso. V dnevni sobi so miza in stoli. Kuhinja je opremljena s plinskim štedilnikom, pomivalnim koritom s toplo vodo in hladilnikom z zamrzovalnikom. V kuhinji je tudi kompletni kuhinjski in jedilni pribor za pet oseb. V spalnici sta zakonska postelja (180 x 200 cm) in omara, v drugi sobi pa sta enojna postelja (90 x 200 cm) in pograd (90 x 200 cm) ter police. V kopalnici so tuš, umivalnik in toaleta. Šotor je klimatiziran.
Oprema:
- 2 spalnici: zakonska postelja (180 x 200 cm) + 3 enojne postelje (90 x 200 cm)
- polno opremljena kuhinja: pomivalno korito s toplo vodo, štedilnik, hladilnik z zamrzovalnikom, grelnik vode, mikrovalovnana pečica, pribor in posoda ter jedilni kot
- kopalnica s tuš kabino, sušilnik za lase
- lesena terasa
- klimatska naprava
- TV
- wi-fi
- odeje in vzglavniki, posteljnina, brisače
- vrtna garnitura
- sušilnik za perilo, pribor za čiščenje (gobice za pomivanje posode, krpe, metla, brisalec tal in podobno),
- parking
- otroško igrišče v vrtu
- ogrevani bazen, ležalniki in senčniki
- pool bar odprt
- samopostrežni zajtrk z doplačilom
Ne spreglej ostalih super ponudb
ZIMA! Family hotel Amarin 4* s polnim penzionom, wellnessom in bazeni v Rovinju!
Najbolj priljubljeno prizorišče v Istri za zabavo in sprostitev najmlajših gostov in njihovih staršev. Family hotel Amarin nudi wellness s savnami, bazene in veliko zabavnih aktivnosti za male in velike.
Morski oddih v Hotelu Pineta 3* ali apartmajih Riva 3* v Vrsarju
Krasen zimski oddih ob morju!
Morski oddih s polpenzionom in uporabo wellnessa v Hotelu Eden 4*
Vključeno bivanje otroka do 11,99 let! Ne spreglejte vseh opcij in terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Wellness time out v vrhunskem Hotelu Ambasador 5* v Opatiji
Wellness time out v objemu klasične elegance vrhunskega hotela ob morju! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Zimska eleganca in wellness razvajanje za dva v Grand hotelu Sava 4* v Rogaški
Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Popoln wellness oddih v Hotelu Ribno 4* superior na Bledu
Vrednost kupona je 27,80 €. Razliko 111,20 € do polne cene (139,00 €) plačate direktno ponudniku.




