-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Hrvaška
- Hoteli Hrvaška
- Dalmacija
SUPER CENA za nepozabno sproščanje na Makarski rivieri! 3-dnevni POMLADNI oddih za 2 osebi v Hotelu Sirena 3*, v Podgori, 15 min od Makarske: 2x nočitev s polpenzionom v dvoposteljni sobi s pogledom na park + turistična taksa!
Uživajte v sproščeni atmosferi in diskretni eleganci! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe.
Lociran med modrimi valovi in planino Biokovo, na zahodnem delu Podgore, samo 300 m od centra mesta, par metrov od plaže, se nahaja Hotel Sirena. Hotel ima 45 dvoposteljnih sob z balkonom (morska stran), 24 dvoposteljnih sob (francosko okno, pogled na park) ter 3 družinske sobe. Nahaja se 100 km od splitske zračne luke in 150 km od čudovitega Dubrovnika.
Uživajte v sproščeni atmosferi, v diskretni eleganci restavracije in bara ter gostoljubnosti zaposlenih. Odprti bazen je opremljen z ležalniki, na katerih lahko uživate s koktejlom v roki :)
Ne spreglej ostalih super ponudb
Termalne počitnice s kopanjem in savnanjem v Rimskih termah
Celodnevno kopanje tudi na dan prihoda in odhoda! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!
Luksuzno novo leto v Istri, v Grand Hotelu Brioni v Puli
Popolno prestižno sproščanje in nepozabno silvestrovanje v Puli! Ne spreglejte vseh opcij silvestrovanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Pravljičen jesenski oddih za 2 osebi v Hotelu Jezero 4* v Bohinju
Raziščite neizmerne naravne lepote Triglavskega narodnega parka!
3-dnevno razvajanje v luksuznih kočah na Veliki planini
Prebudite se v luksuzni koči in začutite zimo na Veliki planini!
Sproščujoč mini termalni oddih za 2 v Biotermah!
Preživite sproščujoče počitnice v edinem okolju prijaznem hotelu v severovzhodnem delu Slovenije.
Zimski oddih za 2 osebi v hotelu Alpina v Kranjski Gori!
Odlični izhodišče za vse ljubitelje smučanja! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!



