- Potovanja (494)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Istra
- Krompirjeve počitnice
- Novoletne počitnice, silvestrovo
- Mobilne hiške
- Zimske počitnice
- Glamping in kampiranje
- Terme
- Apartmaji
- Terme Čatež
- Križarjenja
- Šolske počitnice
- Velika noč
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Luksuzni oddihi
- Slovenska Obala
- Metropole
- Narava in sprostitev
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
Lahko kupujete! Aktivne so sledeče ponudbe:
SEASON OPENING s polpenzionom v hotelu Delfin 3* v Omišlju na Krku
Krasne počitnice v hotelu tik ob morju!V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Hrvaška
- Novoletni izleti
- Hoteli Hrvaška
- Opatija in Kvarner
NOVO LETO na Crikveniški rivieri! Super cena za 3-dnevni novoletni oddih za 2 osebi v Hotelu Slaven 3* v Selcu pri Crikvenici: 2x nočitev s polpenzionom + 1. 1. 2019 ponovitev silvestrovanja ob živi glasbi + brezplačno parkirno mesto in wi-fi!
Ne spreglejte vseh aranžmajev med dodatnimi možnostmi ponudbe.
Hotel Slaven 3* stoji na mestu nekdanjega Hotela Rokan, nastarejšega hotela v Selcu, in sicer čez cesto od glavne plaže in približno 200 m od centra Selca.
Idealna lokacija za družinske počitnice
Takoj ob hotelu se lahko zabavate ob minigolfu ali namiznem tenisu, v neposredni bližini pa bodo otroci gotovo uživali med spuščanje po aquaganu in igro v otroškem mestu. Za ljubitelje potapljanja je tam tudi potapljaški center.
V sklopu hotela je tudi restavracija Rokan s pestrim naborom jedi za dostopno ceno.
Vse sobe v hotelu Slaven so opremljene s satelitsko TV ter kopalnico tuš/WC.
Crikvenica je mesto z dolgo in pestro zgodovino, saj njene korenine segajo v čase Rimljanov, pohvali pa se lahko tudi z več kot 120-letno turistično tradicijo. Organizirani turizem v Crikvenici namreč sega v leto 1888, ko je bilo tam zgrajeno prvo kopališče. Zaradi izjemno prijetne klime, prelepe narave, čistega morja in zraka se je tam razvijal zdravstveni turizem.
Zaradi dolgih peščenih in prodnatih plaž je Crikvenica eno najbolj znanih kopališč v regiji. Številne sprehajalne poti skozi zelenje sredozemskega rastlinja privlačijo rekreativce in ljubitelje narave, bogata kulturna dediščina in številne zabavne prireditve pa odlično zaokrožijo turistično ponudbo mesta.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Morski oddih v mobilnih hiškah kampa Valkanela v Vrsarju
Popolno poletje na čudoviti zeleni obali zahodne Istre!
Krasen morski oddih s polpenzionom za 2 osebi v Resortu Petalon 4*
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Oddih s polpenzionom v PRENOVLJENEM Remisens Hotelu Lucija 4* v Portorožu
Otrok do 6. leta GRATIS! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Medeno razvajanje za 2 osebi v Hotelu Thermana Park Laško 4*
Vrednost kupona je 80,00 €. Razliko 453,80 € do polne cene (533,80 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte vseh opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe.
Morski oddih za 2 v Depandansi Primorka v Omišalju na otoku Krku
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!
Prijeten oddih za 2 v Valamar Carolina Hotel & Villas 4* na Rabu
Uživajte v čarobnosti vsakega trenutka na Rabu!



