- Potovanja (458)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Istra
- Krompirjeve počitnice
- Novoletne počitnice, silvestrovo
- Zimske počitnice
- Mobilne hiške
- Glamping in kampiranje
- Terme
- Apartmaji
- Terme Čatež
- Križarjenja
- Šolske počitnice
- Velika noč
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Luksuzni oddihi
- Slovenska Obala
- Metropole
- Narava in sprostitev
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Šport in prosti čas
- 50 % na panoramsko vožnjo s čolnom po Dravi s Turističnim društvom Maribor! Plačajte 9,90 € za ogled obrežja Maribora iz drugačne perspektive, v vrednosti 20 €.
Ponudba vsebuje: 1x atraktivna panoramska vožnja z motornim čolnom po reki Dravi (cca 15 min) + varnostna oprema. Vožnja poteka od Koblarjevega zaliva do Mariborskega otoka, Dvoetažnega mostu in nazaj.
Izkoristite zadnje poletne dni in se odpravite na atraktivno vožnjo z motornim čolnom po reki Dravi!
S panoramsko vožjo s čolnom vam bodo glavno Štajersko prestolnico predstavili na malce drugačen način. Vkrcanje poteka ob dogovorjeni uri v Koblarjevem zalivu. Popeljali vas bodo do Mariborskega otoka in vse do Dvoetažnega mostu, sledi pa povratek v Koblarjev zaliv. V ceno je zajeta tudi varnostna oprema, ki jo potrebujete ob plovbi.
Prepričani smo, da boste doživeli nepozabno dogodivščino, ki je kot nalašč lahko tudi odlično darilo!
Spoznajte Maribor na drugačen način!
Ne spreglej ostalih super ponudb
Morski oddih v mobilnih hiškah kampa Valkanela v Vrsarju
Popolno poletje na čudoviti zeleni obali zahodne Istre!
Poletni oddih s polpenzionom za 2 osebi v Uvali Scott v Kraljevici
Ne spreglejte vseh opcij in terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Poletni oddih v mobilni hiški v Campsite & Holiday Resort Medveja 3*
Pristne morske dogodivščine samo 200 m od plaže!
Poletje v udobju Hotela Zdraviliški dvor 4* v čudovitih Rimskih toplicah
Razkošno razvajanje v hedonističnem stilu starih Rimljanov! Celodnevno kopanje tudi na dan prihoda in odhoda!
Poletni oddih za 2 osebi v hotelu Fortuna 4* v Banja Luki
Vrednost kupona je 9,65 €. Razliko 54,65 € do polne cene (64,30 €) plačate direktno ponudniku.
Popoln all inclusive oddih v hotelu Faraon v Trpnju
Vključeno bivanje enega otroka do 11,99 let! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!