-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Hoteli Slovenija
- 54 % na 3 dni, 2 nočitvi z zajtrkom za dve osebi v Garni hotelu Pristan**** v Kopru! Kuponi so veljavni do 15. 09. 2013.
Plačajte 109 €, za 3-dnevni oddih v centru mesta Koper, v vrednosti 240 €.
Ko udobje pomeni poslovnost, je njihovo vodilo. Prepričajte se o tem tudi sami!
Garni hotel Pristan je edini hotel v Kopru, ki se ponaša s ponudbo in udobjem štirih zvezdic z izrednim posluhom za želje gostov.
Leži na robu zgodovinskega koprskega mestnega jedra, kjer se prepletata preteklost in sodobnost. Zaradi bližine največjih podjetij v Kopru (Luka Koper, Intereuropa, Banka Koper, OMV Istrabenz...) so redni gostje hotela predvsem poslovneži. Sredi poslovnega središča hotel nudi mirno delovno okolje, prostore za sestanke, srečanja, izobraževanja ali počitek po napornem delovnem dnevu. Bogata zgodovina je mestu in zaledju zapustila številne kulturno-zgodovinske spomenike, zato hotel privablja tudi vedno več turistov.
Zunanji videz hotela je unikaten, saj se vse linije združujejo v enotno podobo velike barke. Ni pa samo zunanjost tista, ki poudarja enkratnost hotela Pristan. Zaradi manjših kapacitet je oseben kontakt med hotelskim osebjem in gosti toliko pristnejši, organiziranost dela pa omogoča, da se osebje posveti vsakemu gostu posebej in mu kar najbolje ugodi v iskanju udobja.
Z drobnimi pozornostmi prispevamo k zadovoljstvu gostov, ki se vedno radi vračajo med njih.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Prijeten oddih v Resortu Amarin 4* v Rovinju
Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Poletne počitnice s polpenzionom v Grmovškovem domu na Kopah
Napolnite si baterije na zelenem Pohorju! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Bioterme 4* Mali Nedelja: sanjski POLETNI paket s kopanjem in polpenzionom
Preživite sproščujoče počitnice v edinem okolju prijaznem hotelu v severovzhodnem delu Slovenije. Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe.
Wellness poletne počitnice s polpenzionom za 2 v Stubičkih Toplicah!
Obiščite čudovito hrvaško naravo tik ob slovenski meji!
Poletni oddih s polpenzionom tik ob morju, v Hotelu Selce 3*
1 otrok do 6 let na dodatnem ležišču, v sobi s staršema, gratis!
Termalni oddih s polpenzionom in kopanjem; Hotel Vivat 5*, Terme Vivat
Celodnevno kopanje na dan prihoda in odhoda!