- Potovanja (319)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Namestitve smučanje
- Istra
- Novoletne počitnice, silvestrovo
- Ski opening
- Zimske počitnice
- Mobilne hiške
- Glamping in kampiranje
- Apartmaji
- Terme
- Terme Čatež
- Šolske počitnice
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Slovenska Obala
- Metropole
- Narava in sprostitev
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
Lahko kupujete! Aktivne so sledeče ponudbe:
Morski oddih v Hotelu Pineta 3* ali apartmajih Riva 3* v Vrsarju
Krasen zimski oddih ob morju!
Morski oddih s polpenzionom in uporabo wellnessa v Hotelu Eden 4*
Vključeno bivanje otroka do 11,99 let! Ne spreglejte vseh opcij in terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Popoln morski oddih v luksuznem dizajn hotelu Lone v Rovinju
Edinstven ambient in zatočišče pred vsakdanjim stresom. Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Hoteli Hrvaška
- 52 % na 3-dnevni oddih za 2 osebi v Island hotelu Katarina** v Rovinju: 2x nočitev s polpenzionom (zajtrk, večerja) v standardni dvoposteljni sobi + neomejen prevoz z ladjo (relacija Rovinj - Sv. Katarina)!
Pri tej ponudbi lahko, s klikom na Izberi ponudbo, izberete oddih v terminih: A. do 6. 7. 2013 za 139 €; B. od 6. 7. do 27. 7. 2013 za 179 €.
Hotel Katarina, na čudovitem otočku nasproti Rovinja, je romantično zatočišče, obdano z razkošnim vrtom iz 19. stoletja, iz katerega se odpira čudovit razgled na staro mesto in parkovni gozd Punta Corrente.
Vseh 110 prostornih in prijetnih sob in 10 apartmajev ima čudovit razgled na morje. Iz sobe v pritličju lahko izstopite naravnost v park ali na plažo in se prepustite užitkom Mediterana.Hotelska restavracija ohranja slog avstro-ogrskega dvorca, z lesenimi strešniki in s teraso, ki se odpira proti bazenu.
Kulinarika
Poleg zajtrka, ki ga strežejo od 7. do 10. ure zjutraj, ponuja restavracija Hotela Katarina bogato izbiro okusnih jedi, od krepčilnih testenin do svežih rib ali mesa z žara. Priporočamo sočno jagnjetino ali teletino "izpod peke". Captains Club Katarina Beach nudi pestro in dostopno izbiro mesa, solat, testenin in avtohtonih ribjih jedi, ker pa se nahaja na sami plaži, ga lahko obiščete ob vsaki priložnosti. Aperitif bar, najbolj obiskan pred odhodom na plažo ali na večerjo, je najboljši v tistem, o čemer govori že njegovo ime, vendar osvežitev tam lahko poiščete kadar koli.
Plaže in bazeni
Hotel Katarina, obkrožen s skritimi kotički za kopanje, v eni potezi izbriše stres iz vašega življenja. Vpijajte sončne žarke ob bazenu, kjer so vam osvežilne pijače vedno pri roki.
Plaže - vzhodno stran otoka tvorijo prijetni kamniti zalivčki, ki jih njihovi gostje najraje obiskujejo. Zlata, Srebrna in Bronasta stena na zahodni strani otoka bolj ugajajo ljubiteljem skokov v vodo. Grozd bazenov pred hotelsko restavracijo vas vabi na lenobno popoldansko sončenje in kopanje.
Umirjena otočna oaza Hotela Katarina vabi k uživanju v športnih in zabavnih dejavnostih, kadar koli vam ustreza.
Šport in rekreacija
Za dobro počutje zaigrajte odbojko na mivki ali tenis ali vsaj preskusite naše igrišče za mini golf.
Zabava
Njihov zabavni program je poln presenečenj, v katerih lahko sodelujete ali z njimi zabavate otroke.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Družinske termalne počitnice v hotelu Vesna 3*, Terme Topolšica
1. otrok do 4,99 in 2. otrok do 9,99 GRATIS! Vrednost kupona je 48,00 €. Razliko 194,00 € do polne cene (242,00 €) plačate direktno ponudniku.
Zimski oddih v dvoje s polpenzionom v Grand Hotelu Sava 4* v Rogaški Slatini!
Uživajte valentinov vikend s koncertom Vlade Kalemberja (ob doplačilu)! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Odličen oddih s kopanjem za 2 osebi v Casino & Hotelu Admiral Ptuj 3*!
Admiralove mini termalne počitnice! Vrednost kupona je 33,00 €. Razliko 132,00 € do polne cene (165,00 €) plačate direktno ponudniku.
Morski wellness oddih za 2 osebi v Hotelu Park Plaza Belvedere 4*
En otrok do 3. leta in en otrok do 12. leta GRATIS! Pustite se razvajati in navdušiti v idiličnem Medulinu!
SEASIDE VALENTINE v hotelu Katarina 4* v Selcu pri Crikvenici
Valentinovo ob morju!
SEASIDE VALENTINE s polpenzionom v Hotelu Esplanade 4* v Crikvenici
Čarobno valentinovo v Crikvenici!



