Izlet z ladjo po obali, kosilo | 1nadan.si

- 52 % na celodnevni izlet po slovenski obali z ladjo Mimosa + postanek v enem od zalivov za kopanje + kosilo (riba na žaru + kozarec vina ali bezalkoholna pijača) z agencijo Udosport! Kuponi unovčljivi do 30. 9. 2013!

Plačajte 16,80 € in spoznajte lepote slovenske obale, v vrednosti 35 €. Kupon velja za 1 osebo.

Izlet z ladjo po obali, kosilo
Izlet z ladjo po obali, kosilo
16,80€
    Kupi kupon
Vrednost:
35,00 €
-52%
Prihranek:
18,20 €
 
 
Ponudba zaključena

Oglejte si čudovito slovensko obalo z ladje Mimosa! Ladja vas bo popeljala mimo vseh obalnih mest od Kopra, Izole, Pirana in Portoroža, postanek za kopanje boste naredili v enem od zalivov za kopanje in se tudi okrepčali z odličnim morskim kosilo: čaka vas ribica na žaru in kozarček vina ali brezalkoholne pijače!

Ladja MIMOSA je prekrasna šestnajst meterska, lesena, dvojamborna  ladja , ki s svojo širino petih metrov omogoča komfortno namestitev do 50 potnikov, v  dveh pokritih luksuznih salonih z barom. Na ladji sta na voljo še dva velika palubna prostora za uživanje v soncu in mesečini.

Agencija UDOSPORT je specializirana agencija za športni marketing in trženje športnih prireditev, ustanovljena leta 2005. Agencija je razvila svojo dejavnost preko promocije in trženja blagovnih znamk skozi atraktivne športne dogodke. Delujejo na vseh športnih področjih, od najmanjših državnih, do največjih mednarodnih tekmovanj. Načrtovanje, organizacija, izvajanje in trženje prireditev za različne naročnike so podjetje postavili v vlogo agencije, ki svoje usluge nudi priznanim domačim in tujim podjetjem. Prav tako nudijo prodajo raznih aranžmajev za smučanje, kolesarjenje, rolanje, tek in vrsto drugih športnih aktivnosti. Poskrbijo tudi za vaše najmlajše z organiziranim varstvom in animacijo v vrtcu Koko.

Ponudba je del kategorij:

Ne spreglej ostalih super ponudb

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Rimske Toplice, Slovenija

Poletje v udobju Hotela Zdraviliški dvor 4* v čudovitih Rimskih toplicah

Razkošno razvajanje v hedonističnem stilu starih Rimljanov! Celodnevno kopanje tudi na dan prihoda in odhoda!

Super cena
Nočitev: 3  |   Oseb: 3
Starigrad-Paklenica, Hrvaška

Morski oddih v hotelu Rivijera 3* v mestecu Starigrad-Paklenica

POČITNICE V VISOKI SEZONI!

Vrednost kupona je 75,00 €. Razliko 300,00 € do polne cene (375,00 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 4
Medveja, Hrvaška

Poletni oddih v mobilni hiški v Campsite & Holiday Resort Medveja 3*

Pristne morske dogodivščine samo 200 m od plaže!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 6
NOVO Vrsar, Hrvaška

Morski oddih v mobilnih hiškah kampa Valkanela v Vrsarju

Popolno poletje na čudoviti zeleni obali zahodne Istre!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Rabac, Hrvaška

Morski oddih s polpenzionom Valamar Sanfior Hotel & Casa 4* v Rabcu

MEGA dopust na vzhodni obali Istre! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Ambrož pod Krvavcem, Slovenija

Poletne počitnice s polpenzionom v idiličnem Hotelu Krvavec 3*

Popolne poletne počitnice v čudovitem hotelu, okoli katerega je veliko krasnih pohodniških poti, v ponudbo pa je vključen tudi najem električnih koles! Ne spreglejte ostalih opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe!