- Potovanja (496)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Istra
- Krompirjeve počitnice
- Novoletne počitnice, silvestrovo
- Mobilne hiške
- Zimske počitnice
- Glamping in kampiranje
- Terme
- Apartmaji
- Terme Čatež
- Križarjenja
- Šolske počitnice
- Velika noč
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Luksuzni oddihi
- Slovenska Obala
- Metropole
- Narava in sprostitev
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Hoteli Hrvaška
- Istra
SUPER CENA za 3-dnevni morski oddih za 2 osebi v hotelu Sol Garden Istra 4* v Umagu: 2x nočitev s polpenzionom v Classic dvoposteljni sobi (brezplačna nadgradnja v Premium sobo na morje ali bazen, glede na razpoložljivost) + koriščenje notranjega bazena in fitnesa + parking in wi-fi!
Podarite si popoln odmerek sprostitve! Vrednost kupona je 27,82 €. Razliko 124,18 € do polne cene (152 €) plačate direktno ponudniku.
Umag, prvo mesto, ko prispete v Istro s severa, vas osvoji s svojo očarljivostjo, raznolikostjo in bogato ponudbo. Mestece, ki na 45 km obale in ob zanimivem zaledju združuje posebnosti celotne regije, je morda najboljši uvod v neko drugačno doživetje Mediterana.
Hotel Sol Garden Istra v Umagu je poseben po svoji kombinaciji sodobnega dizajna in avtentičnih istrskih motivov. Hotel ponuja zabavo in številne aktivnosti za celo družino: notranji bazen, wellness center ter možnost uporabe ponudbe Šport Art centra: športna igrišča za nogomet, rokomet in košarko.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Morski oddih v mobilnih hiškah kampa Valkanela v Vrsarju
Popolno poletje na čudoviti zeleni obali zahodne Istre!
Krasen morski oddih s polpenzionom za 2 osebi v Resortu Petalon 4*
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Oddih s polpenzionom v PRENOVLJENEM Remisens Hotelu Lucija 4* v Portorožu
Otrok do 6. leta GRATIS! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Morski oddih v Hotelu Adriatic v Omišalju na otoku Krku
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!
Poletni oddih s polpenzionom in kopanjem v Grand Hotelu Rogaška 4*
Grand Hotel Rogaška - hotel, ki umirja ter poživi telo in duha.
Nepozaben oddih za do 4 osebe v apartmajih Unija v Dugi Uvali
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije bivanja in termini, preverite med dodatnimi možnostmi!




