Lahko kupujete! Aktivne so sledeče ponudbe:
Izlet na predbožični Dunaj z goHolidays!
Obiščite cesarsko mesto in se zlijte z veselimi množicami z vsega sveta! Brez doplačila za manjše skupine! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!
Enodnevni izlet z goHolidays v Gardaland z vključeno vstopnico!
Doživite nepozaben dan, poln dogodivščin in adrenalina! BREZ DOPLAČILA ZA MANJŠO SKUPINO!
Oktobrski vikend v zlati Pragi! 2-dnevni avtobusni izlet z goHolidays
Začutite svetovljanski utrip in občudujte sijajno gotsko arhitekturo! Ne spreglejte vseh terminov med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Izlet v Budimpešto z goHolidays + možnost vožnje z ladjico in obiska ZOO-ja
Nepozabni obisk lepotice ob Donavi!
Organiziran izlet v pravljični Legoland z goHolidays
Zabava na več kot 50 različnih atrakcijah! Ne spreglejte vseh opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe!
2-dnevni ADVENTNI izlet v Bratislavo in Dunaj z goHolidays
Odhodi iz Ljubljane, Domžal, Celja, Slovenske Bistrice ali Maribora! Brez doplačila za manjše skupine!Ne spreglejte vseh opcij izleta med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Izlet na zbor parkljev v Salzburgu z goHolidays!
Napovedanih je okoli 900 mask iz Gornje Avstrije, Salzburške in drugih delov Avstrije in Nemčije! Ne spreglejte vseh odhodnih mest med dodatnimi možnostmi ponudbe! Brez doplačila za manjše skupine!
Izlet v praznični Salzburg z goHolidays!
Brez doplačila za manjše skupine! Ne spreglejte vseh odhodnih mest med dodatnimi možnostmi ponudbe.
Celodnevni izlet v Benetke z goHolidays + vožnja z ladjico!
Več odhodnih mest po super ceni - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi ponudbe.
Vrbsko jezero in zbor parkljev v Celovcu z goHolidays!
5 € popusta za otroke do 18. leta pri plačilu prijavnine!
2-dnevni predbožični izlet v Budimpešto z goHolidays!
Odhodi iz Ljubljane, Domžal, Celja, Slovenske Bistrice, Maribora ali Murske Sobote! Brez doplačila za manjše skupine! Ne spreglejte vseh opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Praznični enodnevni izlet in ogled madžarske metropole z goHolidays!
Odhodi iz Ljubljane, Domžal, Celja, Maribora ali Murske Sobote! Brez doplačila za manjše skupine! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!
Praznični Gradec in ledene jaslice z goHolidays!
Odhodi iz Ljubljane, Domžal, Celja, Slovenske Bistrice, ali Maribora! Ne spreglejte vseh terminov med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Advent v zlati Pragi! 2-dnevni avtobusni izlet z goHolidays
Začutite svetovljanski utrip in občudujte sijajno gotsko arhitekturo! Odhodi iz Ljubljane, Domžal, Celja, Slovenske Bistrice, ali Maribora!
Avtobusni izlet v čarobni praznični Krakov, Wieliczko in Auschwitz z goHolidays
5 € popusta za otroke do 18. leta pri plačilu prijavnine! Brez doplačila za manjše skupine!
Cesarski Dunaj + možnost obiska ZOO z goHolidays!
Otroci do 18. leta 5 € popusta pri plačilu prijavnine!
3-dnevni izlet v Prago in Dresden z goHolidays
Začutite svetovljanski utrip in občudujte sijajno gotsko arhitekturo!
2-dnevni izlet v živahni Beograd z goHolidays!
Obiščite prestolnico, ki nikoli ne spi!
2-dnevni izlet v Budimpešto in na Blatno jezero z goHolidays
Lepotica ob Donavi in madžarsko morje v času krompirjevih počitnic!
Pet dežel (Cinque Terre), Parma in Mantova - 2-dnevni izlet z goHolidays!
Slikovite ribiške vasice petih dežel!
San Marino, Rimini & Bologna z goHolidays!
Pobeg v prelepe kraje z bogato kulturno dediščino in odlično kulinariko.
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Šolske počitnice
Super cena za 2-dnevni organiziran izlet v Bratislavo in Budimpešto z goHolidays: avtobusni prevoz po programu (iz LJ, MB ali CE) + 1x nočitev z zajtrkom v dvo- ali triposteljni sobi hotela 3* + turistično spremljanje/vodenje + zunanji ogledi po programu!
Preživite PRVOMAJSKE PRAZNIKE v dveh lepoticah ob Donavi! Na voljo sta 2 termina.
1. MAJ V DVEH LEPOTICAH OB DONAVI (BUDIMPEŠTA IN BRATISLAVA)
1. DAN
Odhod avtobusa v jutranjih urah iz Slovenije. Vožnja po Avstriji mimo Gradca in Dunaja proti Bratislavi, kamor prispemo v dopoldanskih urah. Na avtobusnem ogledu mesta bomo videli predsedniško palačo, povzpeli se bomo na lepo obnovljen grajski grič in elitno četrt, ki je zrasla v zadnjih letih ob nabrežju Donave z novim narodnim gledališčem. Sledil bo sprehod po ulicah mestnega jedra, ki ga imenujejo tudi Korzo. Videli bomo ostanke mestnega obzidja, mestna vrata, Mozartovo, Lisztovo hišo in palačo družine Keglevič, kamor je rad zahajal Beethoven.
Namestitev v hotelu.
Popoldne vam ponujamo, da se z nami odpravite na ogled graščine Devin na sotočju rek Donave in Morave. Legendarna trdnjava je stoletja veljala za pretrd oreh za vse napadalce. Znana pa je po legendi o deviškem stolpu. Ob lepem vremenu se z vrha odpre sijajna panorama na dunajsko polje.
Nočitev.
2. DAN
Po zajtrku se bomo odpravili na pot proti madžarski prestolnici, kamor bomo prispeli v poznih dopoldanskih urah. Na avtobusnem ogledu si bomo ogledali veličastni Trg herojev, ki so ga zgradili za tisočo obletnico prihoda Madžarov v Evropo, državno opero, parlament in cerkev sv. Štefana s slavno sveto roko. Čas za samostojno raziskovanje, kosilo ali nakupe na Vaci ulici.
Popoldne vam ponujamo možnost, da si mesto ogledate z druge perspektive – z gladine lepe modre Donave. V enourni panoramski vožnji se bomo zapeljali pod vsemi pomembnimi mostovi, ob Margaretinem otoku in se čudili veličastnim palačam ob obeh nabrežjih.
Oglede bomo nadaljevali na grajskem griču. Iz stopnic proti ribiški trdnjavi se bomo uzrli na lepo razsvetljeno prestolnico. Nadaljevali bomo s sprehodom mimo Narodne galerije, nacionalne knjižnice, in Matjaževe katedrale.
Še skok do citadele in zadnja panorama na lepotico ob Donavi ter vožnja proti domu, kamor bomo prispeli okrog polnoči ali kakšno urico po njej.
Ne spreglej ostalih super ponudb
JESEN! Oddih v hotelu Ambasador 5* s polpenzionom, bazenom in savnami v Opatiji!
Hotel se nahaja na osrednji lokaciji v bližini središča Opatije, leži nad lastnim kopališčem in sprehajališčem Lungomare, ki se razteza vzdolž 12-kilometrske obale. Vključena uporaba wellnessa.
Oddih s polpenzionom na otočku Sv. Andrije v Island Hotelu Istra 4*
Čudovit hotel na simpatičnem otočku pri Rovinju! Vključeno bivanje 1 otroka do 6,99 let!
Luksuzni oddih v Butičnem penzionu Level 5 – Adults Only v Rovinju
Rovinj v objemu luksuza!
JESENSKI POBEG NA MORJE s polpenzionom v Lifeclass hotelih 4* v Portorožu!
Vrednost kupona je 32,00 €. Razliko 180,00 € do polne cene (212,00 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Razvajanje v udobju Hotela Zdraviliški dvor 4* v čudovitih Rimskih toplicah
Razkošno razvajanje v hedonističnem stilu starih Rimljanov! Celodnevno kopanje tudi na dan prihoda in odhoda!
Doživite jesenski termalni oddih v Aparthotel Rosa 4* v Termah Olimia!
Vrednost kupona je 50,00 €. Razliko 286,00 € do polne cene (336,00 €) plačate direktno ponudniku.