- Potovanja (503)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Prvomajske počitnice
- Namestitve smučanje
- Istra
- Novoletne počitnice, silvestrovo
- Mobilne hiške
- Glamping in kampiranje
- Terme
- Apartmaji
- Terme Čatež
- Križarjenja
- Šolske počitnice
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Slovenska Obala
- Počitnice z letalom
- Metropole
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Apartmaji
- Hoteli
- Šolske počitnice
- Ostali hoteli
Popoln oddih v Bosni! - 50 % na 3-dnevni najem apartmaja BellaMonte na Vlašiću v Bosni za 2 osebi: 2x nočitev s polpenzionom (bogat domači zajtrk in večerja z bosanskimi specialitetami) v udobnem apartmaju Tip 3 ali Tip 4!
Preživite popolno zimo na nepozabni lokaciji!
Apartmani BellaMonte Vlašić vas čakajo v RC Babanovac na Vlašiću (BiH). Na nadmorski višini 1.300 m, nedaleč stran od olimpijske skakalnice, v predelu, znanem kot Dolina štorov (Dolina panjeva), vam ponujajo možnost nemotenega oddiha v planinskem okolju, miru in tišini borovega gozda, a le deset minut sprehoda od centra naselja.
Tipsko opremljeni apartmaji različnih kapacitet (2-8 oseb) z vsem potrebnim za udobno bivanje ter ponudba kavarne-restavracije, zunanjega žara in uživanja v obrokih na terasi še dodatno obogatijo vaš dopust.
Zagotovite si svoj komfortni apartma za 4 osebe na oddihu na Vlašiću v Bosni. Apartma ima kuhinjo, dnevno sobo, spalnico in kopalnico s tušem in WC-jem.
Oči pa boste napasli ob panoramskem ogledu Vlašića in uživali pod slapom Ugrić, prav tako pa imate možnost najema kolesa. Ostale aktivnosti in možnosti v okolici: športna igrišča in dvorana, adrenalinski park, jahanje, najem quad štirikolesnika, degustacija sira in ostalih domačih proizvodov. Pari, družine in prijatelji, hitro spakirajte in v živo spoznajte lepote Bosne!
Apartmaji Bellamonte vam ponujajno priložnost za počitek v standardiziranih apartmajih različnih velikosti, od 2- do 4-posteljnih apartmajev, do tudi 8- do 10-posteljnih apartmajev. Vsi apartmaji imajo balkon na katerega sije ob lepem vremenu sonce in imajo pogled na južno stran doline. Apartmaji so udobno opremljeni s pohištvom iz masivnega lesa, kuhinjo, tušem, fenom, Sat TV, mini stereom. Lastnik vam bo na razpolago za vsa morebitna vpršanja in bo skrbel, da bo vaše bivanje čim bolj prijetno. V sklopu objekta je tudi restavracija Bellainfocaffe, ki nudi topel in prijeten ambient in kjer si lahko namenite, ter okušate njihove lokalne specialitete. Otroci se lahko igrajo v mirenm okolju narave, vi pa se lepo sproščate ob pijači, z vašimi prijatelji.
Ne spreglej ostalih super ponudb
SKOK NA OBALO s polpenzionom v Lifeclass hotelih 4* v Portorožu!
Vrednost kupona je 37,00 €. Razliko 211,00 € do polne cene (248,00 €) plačate direktno ponudniku.
Pomladna wellness sprostitev ob morju za 2 osebi v hotelu Nautica 4* Novigrad
Zagotovite si luksuzni oddih na hrvaški obali! GRATIS otrok do 2,99 let! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!
Termalni paket za dve osebi s polpenzionom v Hotelu Bioterme 4*
Preživite sproščujoče počitnice v edinem okolju prijaznem hotelu v severovzhodnem delu Slovenije. Ne spreglejte vseh opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe.
Romantičen pobeg v razkošje Hotela Zdraviliški dvor 4* v Rimskih toplicah
Razkošno razvajanje v hedonističnem stilu starih Rimljanov! Celodnevno kopanje tudi na dan prihoda in odhoda!
PREMIUM SKOK NA OBALO za 2 osebi v Lifeclass hotelih 4*/5* v Portorožu
Vrednost kupona je 46,00 €. Razliko 262,00 € do polne cene (308,00 €) plačate direktno ponudniku.
Pomladni oddih v dvoje s polpenzionom v Grand Hotelu Sava 4* v Rogaški Slatini!
Odpravite se na vrhu 106-metrskega razglednega stolpa KRISTAL (ob doplačilu)! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!