- Potovanja (565)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Istra
- Mobilne hiške
- Glamping in kampiranje
- Terme
- Apartmaji
- Terme Čatež
- Križarjenja
- Šolske počitnice
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Luksuzni oddihi
- Slovenska Obala
- Metropole
- Narava in sprostitev
- Ekskluzivni Last minute
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
Lahko kupujete! Aktivne so sledeče ponudbe:
Avanturistični Gardaland 2026 z vključeno vstopnico z goHolidays!
Doživite nepozaben dan, poln dogodivščin in adrenalina! 5 € popusta za otroke do 18. leta pri plačilu prijavnine!
Dvodnevni izlet v Lucco, Piso in otok Elba z goHolidays
Brez doplačil za manjšo skupino!
Celodnevni izlet v Benetke z goHolidays + vožnja z ladjico!
Več odhodnih mest po super ceni - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi ponudbe.
1-dnevni organiziran izlet z goHolidays v Milano, prestolnico mode!
Nepozaben izlet v mesto, kjer se prepletala bogata in razgibana zgodovina in sodoben svetovljanski utrip!
San Marino, Rimini & Bologna z goHolidays!
Pobeg v prelepe kraje z bogato kulturno dediščino in odlično kulinariko.
Avtobusni izlet v zloglasni Auschwitz in kraljevi Krakov z goHolidays
Odhodi iz Ljubljane, Domžal, Celja, Slovenske Bistrice in Maribora! 5 € popusta za otroke do 18. leta pri plačilu prijavnine! Ne spreglejte vseh terminov odhodov med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Romantična Verona in mesteca ob Gardskem jezeru z goHolidays
Brez doplačila za manjšo skupino! 5 € popusta za otroke do 18. leta pri plačilu prijavnine!
Organiziran izlet v pravljični Legoland z goHolidays
Zabava na več kot 50 različnih atrakcijah! Ne spreglejte vseh opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe!
2-dnevni organiziran izlet z goHolidays v Švico in Milano!
Slikovite pokrajine in ogled svetovne prestolnice mode! BREZ DOPLAČILA ZA MANJŠO SKUPINO!
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Dom in avto
POLETNO-JESENSKI GARDALAND! Super cena za nepozaben izlet v Gardaland z goHolidays: avtobusni prevoz po programu + spremljanje + organizacija + vstopnica v zabaviščni park + osnovno nezgodno zavarovanje!
Doživite spektakularen dan, poln dogodivščin in adrenalina v zabaviščnem parku! Na voljo je kar 8 terminov.
DNEVNO-NOČNI GARDALAND
Doživite nepozabni dan, poln dogodivščin in adrenalina v zabaviščnem parku, ki je svetovno znan po Blue tornadu, X-raptorju, Inferis in drugih atrakcijah. V parku je poskrbljeno tudi za žejne in lačne, tako da potrebujete samo še nekaj dobre volje in naj se zabava prične! Posebej je treba poudariti, da je lanska novost nova atrakcija Oblivion – Black hole. Investicija je bila vredna več kot 10 mio dolarjev. Doživetje lahko bolje spoznate na dodani povezavi.
V lanskem letu so odprli še Kung Fu Panda academy, ki popestri obisk parka najmlajšim obiskovalcem. Več lahko izveste o tem na povezavi.
Letos pa park predstavlja novo atrakcijo Shaman, kjer boste v virtualni resničnosti lahko podoživeli svet ameriških staroselcev, njihove rituale ipd.
Odhod iz Slovenije v jutranjih urah in vožnja proti Italiji, mimo Benetk in Verone proti Gardskemu jezeru do končnega cilja. V parku so obiskovalcem na voljo štiri tematske vasice, tri zvrsti atrakcij (fantazijske, pustolovske in adrenalinske), trgovinice, restavracije in predstave. Za najmlajše je poskrbljeno v posebnem delu, imenovanem Fantasy Kingdom, kjer lahko raziskujejo drevesno hišo zmaja Peteršiljčka ali zabavajo z ostalimi igrali in maskotami parka. Priporočamo obisk Hiše norosti, kjer je nemogoe mogoče ali si ogledali predstavo na ledu ali prestavo v gledališču parka, adrenalinski Blue Tornado, Atlantido, Dolino kraljev z interaktivno atrakcijo Ramses, Divji zahod, Top Spin ali prvi wing coaster na svetu X–RAPTOR … Polna mera zabave in adrenalina vas čaka – doživite jo z nami!
Odhod iz Gardalanda v primeru Dnevno-nočne variante do 9. 9. okrog 23.30, za termine po 9. 9. pa ob 22.30 in v primeru Noči čarovnic okrog 0.00/0.30.
Datumi odhodov po odhodnih mestih
Ne spreglej ostalih super ponudb
Krasne počitnice v mobilnih hiškah v kampu Polari v Rovinju
Pomladni oddih v prelepem Rovinju!
Pomladni oddih s polpenzionom za 2 osebi v Uvali Scott v Kraljevici
Ne spreglejte vseh opcij in terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Morski oddih v Falkensteiner Premium Campingu Zadar*****
Doživite velikonočni Zadar! Vrednost kupona je 31,00 €. Razliko 179,00 € do polne cene (210,00 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte dodatnih opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Pomladni oddih za 2 osebi v Hotelu Park Plaza Arena v Puli
Krasen oddih v sredozemskem okolju polotoka Verudela, le 50 m od morja!
Družinski oddih za 2 v Hotelu Mimosa Lido Palace 4* v Rabcu
V tej ponudbi so na voljo tudi drugi termini - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Nepozabne počitnice v mobilni hiški v Camping Oliva 3* v Rabcu!
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije bivanja in termini - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!




