-
Prikaži vse iz kategorije:
- Apartmaji
- Hoteli
- Apartmaji Slovenija
- Hoteli Slovenija
Popoln oddih v Prekmurju! SUPER CENA za 3-dnevni oddih v Panonski vasi: 2x nočitev v panonski vili za 5-7 oseb + posteljnina, brisače in končno čiščenje + wi-fi + LCD TV + brezplačno parkiranje! NOVO - možnost prehrane! Pobegnite mestnemu vrvežu v Prekmurje!
Ne spreglejte vseh aranžmajev med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Panonska vila se nahaja v naselju Panonska, ki leži v vasi Tešanovci, 2 km od Moravskih Toplic, na robu čudovitih prekmurskih ravnic in le nekaj korakov od golf igrišča Livada (Terme 3000).
Panonska vila
Hiša po prekmurskem izročilu
Panonska vila je, tako kot celotna Panonska vas, zgrajena po prekmurskem izročilu, iz opeke, z glinenimi ometi. Poseben čar zunanjosti daje streha, krita s trstiko.
Srce Panonske vile je velika, odlično opremljena kuhinja iz masivnega lesa z jedilno mizo za osem oseb. Gostu so na voljo moderni pripomočki, mikrovalovna pečica, pomivalni stroj, steklokeramična plošča, hladilnik z zamrzovalnikom.
Kuhinja in jedilnica neopazno prehajata v dnevno sobo s kavčem, ki služi tudi kot enojno ležišče za osmo osebo. Iz dnevne sobe je izhod na veliko teraso, od koder se odpira krasen pogled na prostrana rodovitna polja.
Poseben čar Panonske vile je tudi domiselno zasnovana galerija, na kateri so zakonska postelja, ter vhod v kopalnico in manjšo spalnico.
Kulinarična doživetja, razvajanja v termalnih vodah sosednjih term, domačnost Prekmurja, srčnost in gostoljubnost na vsakem koraku, pustijo nepozaben pečat, ki se vtisne v zavest in še dolgo greje srce, ter ohranja spomin na nepozabno prekmursko pravljico.
Dobrodošli v Prekmurju!
Ne spreglej ostalih super ponudb
Prijeten oddih v Resortu Amarin 4* v Rovinju
Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Poletne počitnice s polpenzionom v Grmovškovem domu na Kopah
Napolnite si baterije na zelenem Pohorju! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Bioterme 4* Mali Nedelja: sanjski POLETNI paket s kopanjem in polpenzionom
Preživite sproščujoče počitnice v edinem okolju prijaznem hotelu v severovzhodnem delu Slovenije. Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe.
Wellness poletne počitnice s polpenzionom za 2 v Stubičkih Toplicah!
Obiščite čudovito hrvaško naravo tik ob slovenski meji!
Poletni oddih s polpenzionom tik ob morju, v Hotelu Selce 3*
1 otrok do 6 let na dodatnem ležišču, v sobi s staršema, gratis!
Termalni oddih s polpenzionom in kopanjem; Hotel Vivat 5*, Terme Vivat
Celodnevno kopanje na dan prihoda in odhoda!