Bloško jezero 3 dni za 2 | 1nadan.si

Glamurozna različica kampiranja! SUPER CENA za 3-dnevni glamping oddih za 2 osebi v idilični okolici Bloškega jezera: 2x nočitev v leseni hišici v Parku Bloška idila + posteljnina + končno čiščenje + pitna voda + souporaba letne kuhinje + sanitarije + uporaba kurišča za taborni ogenj!

Nepozaben dopust v stiku z naravo! Otrok do 3,99 let brezplačno!

Bloško jezero 3 dni za 2
Bloško jezero 3 dni za 2
Bloško jezero 3 dni za 2
Bloško jezero 3 dni za 2
79,00€
    Kupi kupon
Super cena
 
 

Park Bloška Idila – Kamp in Okrepčevalnica Brunarica pri Bloškem jezeru

Ljubezen do domačega kraja, spoštovanje do narave in zaupanje v družinsko slogo, so njihovi družini navdih, da krepi turistično ponudbo na Blokah pod okriljem podjetja Hija d.o.o.
Vabijo vas v odmaknjeno deželo neokrnjene, mistične lepote in krpanovsko pokončnih ljudi. Na planoto širnih gozdov, raznolikega rastlinskega in živalskega sveta, zasanjane rečice Bloščice in otroško pisanih travnikov. Dobrodošli v deželo mraza in toplih ljudi.
Tukaj so doma Bloške smuči, prvi so imeli Letalsko šolo, znani so kot izvrstni rokodelci, narava jih brusi v klenosti in ustvarjalni trdoživosti.
Na Bloško planoto, ki leži na robu Notranjske, vodijo dobre cestne povezave: iz Cerknice, čez Rakitno ali iz Dolenjske smeri skozi Velike Lašče oz. Ribnico. Od Ljubljane oddaljeni dobre pol ure vožnje.

PARK BLOŠKA IDILA – KAMP
Odprt od aprila do novembra, novoletne praznike – silvestrovanje
Ob vstopu v Park Bloška idila vam dobrodošlico pripravljata Gozdna moža, nato pa vas bodo pozdravile lesene skulpture, ustvarjene iz hrastovega lesa, park obkroža svojevrstna ograja akacije.
Njihova bivalna ponudba sodi pod glamping – glamurozno kampiranje, ki se razlikuje od klasičnega. Lesene hiške omogočajo bivanje v stiku z naravo. Narejene so iz izbranega smrekovega, borovega in češnjevega lesa iz bližnje okolice. Vsaka hišica ima svojo teraso, z zunanjo sedežno garnituro. V notranjosti pa dve posteljici ali ležišča. Krpanovi sobi imata masivne postelje, kakor se za Martina Krpana spodobi.
Hiško ali Krpanovo sobo lahko najamete kot nočitev, nočitev z zajtrkom ali polpenzion. Za goste pripravljajo lokalno domačo hrano, zajtrk postrežejo na ročno obdelanih masivnih pladnjih, imenovanih » korenina«.
Možna je souporaba letne kuhinje pod kozolcem, uporaba kurišča za taborni ogenj ali priprave hrane na žaru. Uporaba tekoče pitne vode iz Bloške vrtine. Souporaba wc in tuša. Brezplačna parkirna mesta, brezplačni Wi-Fi.

Ne spreglej ostalih super ponudb

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Stubičke Toplice, Hrvaška

Wellness paket za 2 v Stubičkih Toplicah z vključeno masažo

Obiščite čudovito hrvaško naravo tik ob slovenski meji! Ne spreglejte vseh opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe.

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Portorož, Slovenija

JESEN OB MORJU s polpenzionom v Lifeclass hotelih 4* v Portorožu!

Vrednost kupona je 33,00 €. Razliko 187,00 € do polne cene (220,00 €) plačate direktno ponudniku.

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 3
Rovinj, Hrvaška

Popoln oddih s polpenzionom v Resortu Villas Rubin 3* v Rovinju

OTROK DO 12. LETA GRATIS!

Sproščujoče počitnice na hrvaški obali!

Super cena
Nočitev: 3  |   Oseb: 6
NOVO Novigrad, Hrvaška

Družinski oddih v mobilnih hiškah Premium v Aminess Planet Campingu

Jesenski oddih ob morju! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 4
NOVO Ankaran, Slovenija

Pomladni oddih v butičnem Hotelu Rezidenca Ortus 3* v Ankaranu

Vrednost kupona je 69,80 €. Razliko 279,20 € do polne cene (349,00 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte vseh aranžmajev med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Rogaška Slatina, Slovenija

Termalni oddih s hišnim ljubljenčkom GH Sava 4* sup, ali Hotel Zagreb 4*

Privoščite si sproščujoč oddih v objemu termalne oaze, kjer so dobrodošli tudi vaši hišni ljubljenčki