- Potovanja (559)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Namestitve smučanje
- Istra
- Mobilne hiške
- Zimske počitnice
- Glamping in kampiranje
- Apartmaji
- Terme
- Terme Čatež
- Križarjenja
- Šolske počitnice
- Velika noč
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Luksuzni oddihi
- Slovenska Obala
- Metropole
- Narava in sprostitev
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Šport in prosti čas
- Dom in avto
- 50 % na nepozaben izlet v zagrebški ZOO: prevoz s turističnim avtobusom na relaciji Ljubljana-Zagreb-Ljubljana + lokalni vodnik v Zagrebu + slovenski spremljevalec + organizacija izleta! Datuma izletov - 23. 2. ali 16. 3. 2013!
Plačajte 11,50 € za izlet v hrvaško prestolnico, kjer si boste poleg zagrebških znamenitosti ogledali tudi čudovit živalski vrt, ki se vključno z jezerom razteza na površini 7 hektarov v prekrasnem okolju parka Maksimir, v vrednosti 23 €!
Obiščite Zagreb, kjer si lahko gledat mednarodno znani Živalski vrt ali pa se zgolj opravite po nakupih ;)
PROGRAM
Odhod avtobusa ob 8.00 iz Ljubljane (parkirišče Dolgi most) in vožnja v smeri slovensko – hrvaške meje. Po opravljenih obmejnih formalnostih se boste zapeljali do zagrebškega živalskega vrta, ki se nahaja skoraj v središču mesta, v 200 let starem parku Maksimir. Ogledali si boste najrazličnejše živali: sesalce, ptiče, plazilce, dvoživke, ribe in nevretenčarje s skoraj vseh celin sveta. Med ogledom se boste lahko okrepčali v ZOO café ali pa kupili spominek v tamkajšnji trgovini.
V zgodnje popoldanskih urah se boste z avtobusom zapeljali še do centra mesta, kjer si boste v spremstvu lokalnega vodnika ogledali zagrebške znamenitosti. Cvetni trg in Ilico, se povzpeli peš ali z eno najkrajših vzpenjač na svetu (dviga se samo 66 m) na Lotrščak, nadaljevali pot mimo Banskih Dvorov in cerkve Svetega Marka, skozi Kamena vrata do Katedrale, nazadnje pa še mimo tržnice Dolac, do trga Bana Jelačića, kjer boste zaključili ogled. Prosto za osvežitev v enem izmed številnih lokalčkov na trgu ali individualne oglede.
Ob 18.00 odhod proti Sloveniji. Prihod v Ljubljano v večernih urah.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Smučarska vozovnica z malico za smučarski center Kope
Prenovljene, širše proge, 3 nove freestyle proge, 2 novi štirisedežnici in vlečnica! Kope postajajo najbolj moderno smučišče v Sloveniji! Ne spreglejte vseh opcij smučarskih vozovnic med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Vstopnica za nepozabni Gardaland
Ne spreglejte vseh možnosti obiska zabaviščnega parka Gardaland in akvarija Sea Life med dodatnimi možnostmi ponudbe.
Temeljito čiščenje vozila, pranje podvozja in voskanje
Prepustite pranje vozila pravim strokovnjakom!
Sproščujoča klasična masaža v Masažnem studiu Utopia
Ne spreglejte ostalih opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Vrhunska SPA pedikura za ženske in moške
Na voljo nova, dodatna PE v Ljubljani!
Klasična estetska pedikura z masažo stopal (35 min)
Za popolne in razigrane nogice! Pri tej ponudbi lahko izberete tudi druge opcije pedikure, preverite med dodatnimi možnostmi!