- Potovanja (501)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Namestitve smučanje
- Istra
- Krompirjeve počitnice
- Novoletne počitnice, silvestrovo
- Mobilne hiške
- Glamping in kampiranje
- Terme
- Apartmaji
- Terme Čatež
- Šolske počitnice
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Slovenska Obala
- Metropole
- Za hišne ljubljenčke
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Šolske počitnice
- Hrvaška
- Hoteli Hrvaška
- Prvomajske počitnice
- Opatija in Kvarner
POMLAD in 1. MAJ na Rabu! Super cena za 3-dnevni morski oddih za 2 osebi v hotelu International 3*: 2x nočitev s polpenzionom (bifejski zajtrk in večerja) v dvoposteljni sobi + koriščenje finske savne in fitnesa + wi-fi! Otroci do 11,99 let GRATIS!
Obiščite prekrasni otok Rab, biser Kvarnerja! Na voljo so različne opcije bivanja v hotelu International 3* - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi ponudbe.
Spočijte se na prečudovitem Rabu!
Otok Rab je eden izmed najbolj sončnih otokov na Jadranu in prava oaza za turiste, popotnike in ljubitelje narave. Zanj značilna je posebej izoblikovana obala, kristalno morje in tudi mnoga zgodovinska dogajanja. V njegovem polnem sijaju so ohranjene tudi sledi preteklosti, ki se nahajajo v arhitekturi starega mesta, kot tudi kulturni zapuščini iz rimskih in grških časov.
Čaka vas veliko sonca, topline in zanimivega dogajanja!
PROSTI ČAS:
- možnost najema koles v hotelu (zemljevid kolesarskih poti na otoku je na voljo v pisarni TZ Rab) proti doplačilu
- možnost hoje in trekinga po otoku s pomočjo zemljevida Raba
- možnost obiska hiše Rabske torte (nedaleč od hotela)
- možnost izleta z ladjico okoli Raba ali katerega od sosednjih otokov (doplačilo)
- možnost najema bližnjega tenis igrišča proti doplačilu
Bivali boste v hotelu International, ki se nahaja v središču mesta na obali. Obdan je s starodavnimi tlakovanimi ulicami, ki kar vabijo na sprehode in oglede. V prijetnem ambientu hotela, s prijaznim osebjem, bo vsak gost užival počitnice. Obkroženi z modrim morjem in zelenimi palmami boste tukaj našli svoj sanjski dopust. Hotel ponuja 138 udobnih sob, v sklopu hotela pa se nahajajo tudi: recepcija, hotelska restavracija, aperitiv bar, Lounge bar Escape, Restavracija & Lounge bar Dock 69, Pool bar, savna, fitnes, izposoja koles.
Več o ostalem dogajanju v času vašega bivanja lahko preberete "tukaj".
Ne spreglej ostalih super ponudb
Smučarski božič v Grmovškovem domu na Kopah
Prenovljene, širše proge, 3 nove freestyle proge, 2 novi štirisedežnici in vlečnica! Kope postajajo najbolj moderno smučišče v Sloveniji! Ne spreglejte vseh opcij božičnega oddiha med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Mega morski oddih s polpenzionom v Mediteran Maradiso hotelu by Aminess 3*
Nepozabno sproščanje v Crikvenici! Ne spreglejte vseh opcij in terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
JESEN! Oddih s polpenzionom in SPA v hotelu Lucija 3* v Portorožu ob promenadi!
Gostom hotela je na voljo SPA Lucija z notranjim bazenom ter savnami. Hotel se nahaja v neposredni bližini glavnega portoroškega sprehajališča.
Morski oddih s polpenzionom Valamar Sanfior Hotel & Casa 4* v Rabcu
MEGA dopust na vzhodni obali Istre! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Odličen morski oddih s polpenzionom v Hotelu Pula 3*
Vrednost kupona je 51,00 €. Razliko 294,00 € do polne cene (345,00 €) plačate direktno ponudniku. V tej ponudbi lahko izberete tudi druge opcije, ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Sproščen oddih s polpenzionom v Hotelu Termal 4* v Termah 3000, Moravske Toplice
Vključena pijača ob večerji! Ne spreglejte vseh opcij in terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!