2x rocno izdelano, 100% naravno sivkino milo | 1nadan.si

Milo za celo telo in vse tipe kože! - 56 % na 2x ročno izdelano, 100% naravno sivkino milo (cca 95 g) v dekorativni embalaži! Milo vsebuje tudi posušene cvetove sivke domače pridelave. Poštnina je brezplačna. Popolno milo za vse, ki cenijo prednosti visokokakovostnih izdelkov!

Ob nakupu 2 kuponov prejmete darilo: sivkino vrečko! Komplet mil je lahko čudovito darilo ob dnevu žena!

2x rocno izdelano, 100% naravno sivkino milo
2x rocno izdelano, 100% naravno sivkino milo
5,50€
    Kupi kupon
Vrednost:
12,40 €
-56%
Prihranek:
6,90 €
 
 

Sivkino ročno izdelano 100% naravno milo je namenjeno vsem, ki cenijo prednosti visoko kvalitetnih izdelkov. Primerno je za celotno telo in vse tipe kože. Izdelano je iz rastlinskih maščob in naravnega eteričnega olja sivke. Olivno olje nežno neguje kožo, kokosova maščoba pa poskrbi za odlično penjenje mila. Naravno eterično olje sivke blagodejno vpliva na kožo in poskrbi za prijeten vonj. Milo vsebuje tudi posušene cvetove sivke domače pridelave.

Vse sestavine imajo ustrezne analizne certifikate. Dodatno kvaliteto zagotavlja dolgo zorenje in hladen postopek izdelave, ki v milu ohranja glicerin. Milo ne vsebuje živalskih maščob in ni testirano na živalih. Je brez konzervansov, arom, barvil in drugih dodatkov, ki bi lahko škodili ljudem in okolju.

Komplet dveh mil prejmete v dekorativni embalaži. Vsebuje vijolično valovito lepenko in trak z motivom sivke.
Ob nakupu dveh kuponov prejmete brezplačno še dišečo sivkino vrečko, polnjeno s posušenimi cvetovi sivke.
Sivkina vrečka je izdelana iz vijoličnega blaga in polnjena s suhimi cvetovi sivke naravne pridelave. Lahko jo uporabljate za odganjanje moljev v omarah. Ima prijeten vonj in deluje pomirjajoče.

Sestavine: kokosovo olje, olivno olje, voda, sončnično olje, glicerin, naravno eterično olje sivke, cvetovi sivke, Linalool in Geraniol-naravni sestavini eteričnega olja.
INCI sestavine: Sodium Cocoate, Sodium Olivate, Aqua, Sodium Sunflowerseedate, Glycerin, Lavandula Angustifolia Oil, Lavandula Angustifolia Flower, Linalool, Geraniol.   

Poreklo: Slovenija Teža: 95g  +/- 10%  
Milo je ročno rezano, zato lahko pride do manjših odstopanj v teži.

Ponudba je del kategorij:

Ne spreglej ostalih super ponudb

-50%

Električna viseča UV svetilka (2,8 W) za odganjanje mrčesa

Znebite se nadležnih komarjev, muh in drugih insektov!

-50%

Shranite svoje enkratne spomine v A4 fotoknjigo s 60 stranmi

Fotoknjiga je prenovljena, s povečanim obsegom s 50 na 60 strani!

Super cena

Kabinski Ultra Strong potovalni kovček Marina Style Elite 50

Potovalni kovček Cabin Spinner Ultra Strong Elite za nizkocenovne lete!

-70%
NOVO

Akumulatorski prenosni sekljalnik zelenjave in zelišč (250 ml)

Prenosen, polnljiv in enostaven za čiščenje – kuhanje še nikoli ni bilo tako preprosto!

Super cena
NOVO

Prenosnik HP EliteBook 830 G6 i5, 13,3"

Vrhunski dizajn, najkvalitetnejše komponente in neverjetna vzdržljivost!