Super oddih za 2 v Villi Panorama v Beogradu | 1nadan.si

Potep v Beograd! - 58 % na 3-dnevni oddih za 2 osebi v Villi Panorama 3*: 2x nočitev z zajtrkom (bogat bifejski zajtrk) + pijača dobrodošlice za oba + steklenica mineralne vode + karta mesta + brezplačni wi-fi in parkirišče pred hotelom!

Doživite metropolitanski Beograd!

Super oddih za 2 v Villi Panorama v Beogradu
Super oddih za 2 v Villi Panorama v Beogradu
Super oddih za 2 v Villi Panorama v Beogradu
Super oddih za 2 v Villi Panorama v Beogradu
Super oddih za 2 v Villi Panorama v Beogradu
49,00€
    Kupi kupon
Vrednost:
118,00 €
-58%
Prihranek:
69,00 €
 
 

Obiščite vedno čudoviti Beograd!
Panorama je moderno opremljen majhen mestni hotel s 3 zvezdicami, ki se ponaša s toplim in elegantnim interjerjem in 30 sobami. Ime Panorama je dobil po ekskluzivnem panoramskem razgledu na južni Beograd. Prijetno okolje Košutnjaka je idealna izbira za city break turuiste in poslovne goste, saj je odlična alternativa dragim mestnim hotelom.
Gostje hotela imajo na voljo brezžični dostop do interneta. Sobe so opremljene z LCD televizorjem, kabelsko TV, telefonom, klimo, minibarom, etažnim ogrevanjem ter kopalniso s kadjo in tušem ter sušilnikom za lase.

Hotel stoji na južnem delu Beograda, v občini Rakovica (eni od 17 mestnih občin), v naselju Vidikovac. V neposredni bližini je izletna točka Košutnjak, ki mu pravijo tudi pljuča Beograda. Naselje Vidikovac je od centra Beograda oddaljeno le 15 minut vožnje z mestnim prevozom (direktne avtobusne linije 23, 37, 53, E2).
Vidikovac je klasični urbani del mesta, obdan z zelenjem in urejenimi sprehajalnimi potmi, le 200 m od hotela pa so številne kavarne, restavracije, trgovine, pekarne, mini trgovski center, banke in slavna mestna tržnica Vidikovac.

Turistične atrakcije v bližini hotela ali bližnji okolici:
- samostan Rakovaica (eden najpomembnejših samostanov)
- Topčiderski park: zgodovinski spomenik in muzej Milošev Konak, kovnica denarja
- Beli Dvor (rezidenca Dinastije in muzej) ter Hiša cvetja (muzej in grob Josipa Broza Tita) - 5 minut lagodne vožnje
- Košutnjak: izletna točka in pljuča Beograda
- Ada Ciganlija: izletna točka, reka Sava, bogata ponudba športno-rekreativnih in zabavnih aktivnosti
- Avala - izletna točka, najvišji hrib v Beogradu (500 m nadmorske višine)
- Beograjski sejem - 5 km od hotela, povezan z Bulevarjem
- Beograjski hipodrom - konjske dirke

Uživajte v mešanici zgodovinske kulture in sproščene sedanjosti!

Ne spreglej ostalih super ponudb

Super cena

Mini fotoknjiga Tiskanček, 8 strani

V tej ponudbi so na voljo tudi druge fotoknjige - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi ponudbe!

-52%

Mehki potovalni kovček Wizz Air cabin AVIO trolley

Potovalni kovček Luxury AVIO trolley za nizkocenovne lete!

-50%

Shranite svoje enkratne spomine v A4 fotoknjigo s 60 stranmi

Fotoknjiga je prenovljena, s povečanim obsegom s 50 na 60 strani!

Super cena
NOVO

LearnEnglish didaktična igrača za učenje angleščine

Učenje angleščine je najbolj učinkovito skozi igro!

Super cena
NOVO

3 pari moških ali ženskih kratkih nogavic

Udobne in lepe nogavice! Pri tej ponudbi lahko izberete tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!

Super cena
NOVO

Božična družinska dekoracija!

Lesena družina – prikupen simbol topline, povezanosti in domače ljubezni! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!