- Potovanja (489)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Namestitve smučanje
- Istra
- Krompirjeve počitnice
- Novoletne počitnice, silvestrovo
- Mobilne hiške
- Zimske počitnice
- Glamping in kampiranje
- Terme
- Apartmaji
- Terme Čatež
- Križarjenja
- Šolske počitnice
- Velika noč
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Luksuzni oddihi
- Slovenska Obala
- Metropole
- Narava in sprostitev
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Hoteli Slovenija
Oddih v Pomurju! 50 % popusta na 3-dnevni oddih za 2 osebi: 2x nočitev z zajtrkom v apartmajih Silva v Ljutomeru v bližini Bio term ter Term Banovci!
Plačajte 49,90 € in se sprostite v okolju, bogatem z naravno dediščino, v vrednosti 100 €.
Dobrodošli v svet med Muro in Dravo, ki je izjemno bogat z naravno dediščino. Obe reki nudita življenjski prostor številnim ogroženim živalskim in rastlinskim vrstam. Domačini si ob krajinskem parku Jeruzalem in krajinskem parku Radgonsko – kapelske gorice prizadevajo za ustanovitev regijskega parka Mura in krajinskega parka Središče ob Dravi. Vi pa se samo sprostite in uživajte :)
Obiščite Gajševsko jezero za ljubitelje surfanja, kasaške dirke v Ljutomeru, v bližnji okolici nakupite pravo domače bučno olje, moko iz mlina, dobro vino ... Sprehodite se po številnih pešpoteh, zapeljite se po kolesarskih stezah, preizkusite nordijsko hojo, in se oglasite v Biotermah Mala Nedelja, Termah Banovci, Jeruzalemu z okolico ali Svetinjah z okolico.
Terme Banovci so že desetletja znan balneološki center, tako domačinom, kot tudi v Sloveniji in vedno več v tujini. Redko katero zdravilišče lahko ponudi svojim uporabnikom, turistom ali pacientom, takšne možnosti kot Terme Banovci. V Banovcih nam je narava podarila celo dve vrsti termomineralne vode iz različnih vrtin, ki se razlikujeta po temperaturi in sestavi in s tem tudi po različnih efektih. En vodni vir je bolj bogat z parafinskimi snovmi, drugi pa z CO2, ki je poleg bogate saturacije z minerali, osnova za zdravilni pristop pri različnih boleznih.
Po obsežnih medicinskih raziskavah je voda certificirana iz strani Ministrstva za zdravstvo Republike Slovenije kot naravno zdravilno sredstvo in indikacijsko klasificirana v terapevtski namen.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Družinski izlet na Kope: Sprehod med krošnjami in samopostrežno kosilo!
Doživite gozd na povsem nov način, visoko nad tlemi, med drevesnimi krošnjami in uživajte v bogatem nedeljskem kosilu za vso družino.
Vstopnica za NOVI ADRENALINSKI PARK KOPE z malico
7 postaj na 20.000 m2! Popolna adrenalinska pustolovščina za ljudi vseh starosti in spretnostnih ravni! Ne spreglejte vseh opcij vstopnic med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Botox - za mladosten videz, brez gubic!
Mladosten videz kože okoli oči in na čelu!
60-minutna nega obraza za obnove kože po soncu v Tesla Centru v Kranju
Za učinkovito obnovitev kože po sončenju!
Doživetje na Bledu s skakanjem v trampolinskem Fun parku Zaka
Ponudba velja za otroke do 15 leta starosti!
Adrenalinski spust z gorskim skirojem s Slivnice!
Za popolno doživetje se priporoča peš vzpon na čudovito coprniško Slivnico (1114 m)!