Romantično wellness uživanje za 2! - 50 % na razvajanje pod Kamniškimi planinami za 2 osebi v hiši Berdnik: 3-urni zakup savne in jacuzzija (masažna kad) + sadje in čaj + prostor za sprostitev!
Pobegnite pred vsakdanjim vrvežem pod Kamniške planine!
Prepustite se razvajanju pod Kamniškimi planinami.
Družinsko vodena hiša »Berdnik« ima svoje gnezdo v dolini Kamniške Bistrice, v neokrnjeni naravi, na sončni jasi tik ob gozdu, nedaleč stran od spodnje postaje nihalke Velika planina. Zavedajo se, da niso hotel, so pa prijeten družinski objekt s srcem in dušo, kar je njihova velika prednost. So pravi naslov za ljudi, ki so željni sprostitve in razvajanja v manjšem objektu sredi narave. S prijetno in toplo osvetlitvijo nudijo gostom občutek domačnosti tudi daleč stran od doma.
Znamenitosti v dolini Kamniške Bistrice:
- izvir reke Kamniške Bistrice
- soteska Predaselj
- Plečnikov dvorec
- Spominski park
- Slap Orglice
- Lepo kamen
- Koželjeva pot
Kako do njih?
Iz smeri Kamnika sledite oznakam Kamniška Bistrica – Gornji Grad. V kraju Stahovica zavijete levo proti Kamniški Bistrici. Peljete se mimo spodnje postaje nihalke za Veliko planino, po cca 500 m boste na desni strani zagledali hišo Berdnik.
Ne spreglej ostalih super ponudb
POZDRAV POLETJU s polpenzionom v Hotelu Excelsior 4* v Lovranu
Krasni topli dnevi na morju!
Oddih s polpenzionom na otočku Sv. Andrije v Island Hotelu Istra 4*
Čudovit hotel na simpatičnem otočku pri Rovinju! Vključeno bivanje 1 otroka do 11,99 let! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Družinski oddih za 2 v Hotelu Mimosa Lido Palace 4* v Rabcu
V tej ponudbi so na voljo tudi drugi termini - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Wellness paket za 2 v Stubičkih Toplicah z vključeno masažo
Obiščite čudovito hrvaško naravo tik ob slovenski meji! Ne spreglejte vseh opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe.
Poletna ohladitev za 2 osebi s polpenzionom v Grand hotelu Sava 4*
Ujemite svežino na vrhu 106-metrskega razglednega stolpa KRISTAL (ob doplačilu)! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Pomladne počitnice v mobilnih hiškah v Amadria Park Campingu Trogir
Vrednost kupona je 38,00 €. Razliko 214,00 € do polne cene (252,00 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

