- Potovanja (487)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Prvomajske počitnice
- Opatija in Kvarner
- Namestitve smučanje
- Istra
- Novoletne počitnice, silvestrovo
- Krompirjeve počitnice
- Mobilne hiške
- Glamping in kampiranje
- Terme
- Apartmaji
- Terme Čatež
- Križarjenja
- Šolske počitnice
- Velika noč
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Slovenska Obala
- Metropole
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Apartmaji
- Hrvaška
- Apartmaji Hrvaška
- Dalmacija
SUPER CENA za 3-dnevni oddih za do 4 osebe v sodobno opremljenih apartmajih Bračić*** v Sukošanu: 2x nočitev v klimatiziranem apartmaju z balkonom + neomejeno koriščenje zunanjega bazena z ogrevano vodo + gratis parking in wi-fi!
Mega dopust v bližini Zadra! Vrednost kupona je 22,50 €. Razliko 67,50 € do polne cene (90 €) plačate direktno ponudniku.
Sukošan je privlačno mestece, ki leži v zalivu le 7 km jugovzhodno od Zadra. Dolga obala, številni intimni zalivi, peščene plaže in čisto morje so zagotovilo za nepozabne družinske počitnice. Kakovostne zasebne nastanitve in udobni turistični kampi prispevajo k podobi Sukošana kot izjemno turistično središče.
Apartmaji Bračić se nahajajo v družinski hiši, obdani z bujnim zelenjem, 500 metrov od morja in 150 metrov od centra mesta s trgovinami, kavarnami, gostilnami, restavracijami ... Več o sami namestitvi lahko preberete "tukaj".
Idealno izhodišče za obiske naravnih znamenitosti.
Ne spreglej ostalih super ponudb
3-dnevno razvajanje v luksuznih kočah na Veliki planini
Prebudite se v luksuzni koči in začutite zimo na Veliki planini!
Popoln oddih s polpenzionom in kopanjem v Prekmurski vasi Ajda 4*
Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Pomladni oddih s polpenzionom v hotelu Sunny Krk by Valamar
Nepozaben oddih deset minut hoje po slikovitem sprehajališču od srednjeveškega mesta Krka! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Nepozabne počitnice v Camping Oliva 3* v Rabcu
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije bivanja in termini - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Pomladni oddih v dvoje s polpenzionom v Grand Hotelu Sava 4* v Rogaški Slatini!
Odpravite se na vrhu 106-metrskega razglednega stolpa KRISTAL (ob doplačilu)! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Morski oddih za s polpenzionom v Colentum Resortu Murter 3*
Krasno turistično naselje ob priljubljeni plaži Slanica! Otrok do 6. leta gratis!