-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Tečaji in izobraževanja
- Ostali hoteli
- Jezikovni tečaji
Učenje španščine med nativnimi govorci! - 70 % na 7-dnevne izobraževalne počitnice v Španiji: 6x nočitev v dvoposteljni sobi + 3 šolske ure španščine dnevno s potrdilom o udeležbi + tečaj salse + kuhanje prave valencijske paelle! Kuponi so unovčljivi kar do 30. 11. 2016!
V tej ponudbi je na voljo tudi nastanitev v zasebni sobi za 175 €.
Naučite se španščine kar v Španiji! Obiščite Valencio in spoznajte jezik, kulturo in običaje na najbolj pristen način. Prepustite se avanturi, ki jo zlepa ne boste pozabili.
V tokratni ponudbi boste dobili 6x nočitev v apartmaju s skupno kuhinjo, kopalnico in dnevno sobo, 3 učne ure španskega jezika, potrebno študijsko gradivo (cena gradiva ni vključena v vpisnino), dostop do interneta, tečaj salse in kuhanja paelle, piko na i pa bodo dogodivščini dale še dodatne zabavne vsebine.
Bivali boste v lesenih bungalovih le 5 minut od plaže El Saler in 20 minut vožnje z avtobusom od centra Valencie. V prostem času pa se boste lahko zabavali v prijetni družbi in navezovali stike z ljudmi z vsega sveta. Kampus lahko sprejme do 150 oseb.
Escuela de Español Albufera se nahaja v vasi El Saler, v srcu narodnega parka L’Albufera. Obdana z neokrnjeno naravo omogoča nepozabno izkušnjo. Od plaže je odaljena samo 200 m, 3 minute hoje do centra vasi El Saler, od Valencie pa le 20-minutno vožnjo z avtobusom. Poleg tečaja španskega jezika ponuja še izjemen prostor za učenje, zabavo in spoznavanje novih ljudi.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Oddih s polpenzionom na otočku Sv. Andrije v Island Hotelu Istra 4*
Čudovit hotel na simpatičnem otočku pri Rovinju! Vključeno bivanje 1 otroka do 11,99 let! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Popoln morski oddih s polpenzionom v Resortu Belvedere 4* v Vrsarju
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Morski oddih v mobilnih hiškah Premium BBQ kampa Valkanela v Vrsarju
Posteljnina, brisače in končno čiščenje vključeni! Popolno poletje na čudoviti zeleni obali zahodne Istre!
Nepozabni glamping oddih v pravih vinskih sodih na Ptuju
Oddih v vinskem sodu, savnanje v panonski hiši in vinskem sodu, kopanje v termalni vodi! Ne spreglejte ostalih opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Termalne počitnice za dve osebi v Hotelu Bioterme 4*
Preživite sproščujoče počitnice v edinem okolju prijaznem hotelu v severovzhodnem delu Slovenije. Ne spreglejte vseh opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe.
Poletne počitnice s polpenzionom v vrhunskem Valamar Diamant Hotelu 4*
Hotel za rekreacijo in sprostitev! Ne spreglejte vseh terminov med dodatnimi možnostmi ponudbe!



