Izlet v Budimpešto z goHolidays + možnost obiska ZOO! | 1nadan.si

Lahko kupujete! Aktivne so sledeče ponudbe:

Super cena
Oseb: 1
Benetke, Italija

Celodnevni izlet v Benetke z goHolidays + vožnja z ladjico!

Več odhodnih mest po super ceni - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi ponudbe.

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 1
Južna Češka

Unescova mesta in gradovi južne Češke z goHolidays!

Nepozaben izlet po starih mestih južne Češke! 5 € popusta za otroke do 18. leta pri plačilu prijavnine! Ne spreglejte vseh terminov med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Oseb: 1
Dunaj, Avstrija

Cesarski Dunaj + možnost obiska ZOO z goHolidays!

Otroci do 18. leta 5 € popusta pri plačilu prijavnine!

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 1
San Marino, Italija

San Marino, Rimini & Bologna z goHolidays!

Pobeg v prelepe kraje z bogato kulturno dediščino in odlično kulinariko.

SUPER VIKEND V BUDIMPEŠTI! - 53 % na 2-dnevni izlet v Budimpešto (23. 4.-24. 4. 2016) Z MOŽNOSTJO OBISKA ZOO: avtobusni prevoz po programu (iz LJ, CE, MB ali MS) + 1x nočitev s samopostrežnim zajtrkom v dvoposteljni sobi hotela Ibis Aero 3* + organizacija in osnovno nezgodno zavarovanje!

Nepozabni obisk lepotice ob Donavi!

Izlet v Budimpešto z goHolidays + možnost obiska ZOO!
Izlet v Budimpešto z goHolidays + možnost obiska ZOO!
Izlet v Budimpešto z goHolidays + možnost obiska ZOO!
Izlet v Budimpešto z goHolidays + možnost obiska ZOO!
Izlet v Budimpešto z goHolidays + možnost obiska ZOO!
55,90€
    Kupi kupon
Vrednost:
120,00 €
-53%
Prihranek:
64,10 €
 
 
Ponudba zaključena

SUPER VIKEND V BUDIMPEŠTI Z MOŽNOSTJO OBISKA ZOO

1. dan: Zjutraj odhod avtobusa iz Slovenije in nadaljevanje vožnje po vstopu na Madžarsko ob južni obali Blatnega jezera do Budimpešte. Madžarski prestolnici pravijo tudi lepotica ob Donavi, predvsem zaradi slikovite lege ter veličastne arhitekture, ki ji daje poseben pečat zlato obdobje mesta v drugi polovici 19. stoletja. Po prihodu se bomo najprej podali na peštansko stran mesta preko znamenitega Elizabetinega mostu. Vožja mimo nekdanjega stadiona NEP, danes stadion Ferenca Puskasa do Trg Herojev, ki je lociran v čudoviti okolici slikovitega mestnega parka. Sledi odhod proti strogemu mestnemu jedru in znameniti ulici Vaci, ki velja za srce mesta. Prosti čas za samostojne oglede, kosilo in obisk nepozabne pokrite tržnice.
Nato sledi avtobusni ogled ostalih mestnih znamenitosti – vožnja mimo Parlamernta do veličastne Štefanove katedrale, ki navduši vedno znova še tako zahtevnega obiskovalca. Nastanitev v hotelu pozno popoldne. Zvečer priporočamo, da se odpravite z nami na Etno večer s plesom, glasbo in večerjo v čardi, kakor imenujemo tradicionalne madžarske restavracije (proti doplačilu). Besede kot so čardaš, cimbale po tem večeru več ne bodo neznanka za vas.

2. dan: Po samopostrežnem zajtrku imate najprej možnost proti doplačilu, da si mesto ogledate še z druge perspektive. Vabimo vas, da se odpravite na panoramsko vožnjo z ladjco od Margaretinega otoka, pod vsemi pomembnimi mostovi, mimo pročelja parlamenta in pod znamenito Citadello... V prostem času lahko obiščete svetovno znani ZOO, ki je znan po podvodnih konjih, tigrih in drugih zanimivih živalih – lociran pa je v srcu mesta. Lahko pa obiščete katerega izmed bogate zbirke muzejev ali pa se zapeljete z najstarejšo linijo podzemne železnice na kontinentu. Zgodaj popoldne bo sledil »skok« čez verižni most na grajski grič, kjer je Matjaževa cerkev, Ribiška trdnjava in grajska palača in od koder je čudovit razgled na Budimpešto. Nekaj prostega časa za kosilo, nato pa odhod proti Citadelli, panoramski razgled in zadnja fotografija ter odhod proti domu. Prihod v Ljubljano v poznih večernih urah.

Ponudba je del kategorij:

Ne spreglej ostalih super ponudb

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 6
Vrsar, Hrvaška

Morski oddih v mobilnih hiškah kampa Valkanela v Vrsarju

Popolno poletje na čudoviti zeleni obali zahodne Istre!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 4
Rovinj, Hrvaška

Prijeten oddih v Resortu Amarin 4* v Rovinju

Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Topolšica, Slovenija

Poletne termalne počitnice v hotelu Vesna 3*, Terme Topolšica

1. otrok do 6,99 in 2. otrok do 12,99 GRATIS! Vrednost kupona je 48,00 €. Razliko 191,00 € do polne cene (239,00 €) plačate direktno ponudniku.

Super cena
Nočitev: 7  |   Oseb: 4
NOVO Poreč, Hrvaška

Morski oddih v Poreču, v krasnih apartmajih Diamant Residence 3*

Hotel za rekreacijo in sprostitev! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 2
NOVO Mala Nedelja, Slovenija

Sproščujoč mini termalni oddih za 2 v Biotermah!

Preživite sproščujoče počitnice v edinem okolju prijaznem hotelu v severovzhodnem delu Slovenije.

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 4
NOVO Medulin, Hrvaška

Nepozabno doživetje v Plavo Nebo Istra Resort

V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije bivanja in termini, preverite med dodatnimi možnostmi!