-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Vikend paketi
- Novoletni izleti
- Hoteli Slovenija
Najdaljša noč v letu na Obali! SUPER CENA za 2-dnevni praznični oddih za 2 osebi s silvestrovanjem v Portorožu: 1x nočitev z zajtrkom v klimatiziranih sobah Marine Portorož 3* + svečana večerja + pijača ob večerji + glasba v živo!
Pričakajte novo leto, kot ga še niste!
Prva slovenska marina, zasnovana davnega leta 1974 na temeljih nekdanjih Lucijskih solin, obsega danes preko 1.000 priveznih mest v morju, na kopnem, v dveh halah in kanalu Fazan. Je varno umeščena v pred vetrovi iz vseh smeri zaščitenem vzhodnem delu Piranskega zaliva, kjer so ob vsakem letnem času ugodni pogoji za varno plovbo in ljubiteljsko jadranje.
Marina je Srednji Evropi najbližje sodobno pristanišče za jahte in idealno izhodišče za plovbo med otoki v Jadranskem morju; nahaja se v bližini evropskih centrov, ima dobro in hitro prometno povezavo z avtocesto ter bližnjimi mednarodnimi letališči (Trst 60 km, Ljubljana 130 km, športno letališče Portorož 3 km). Za urejanje mejnih in drugih carinskih formalnosti je pristojen mednarodni mejni prehod v Piranu.
Poleg pestre izbire vrhunske kulinarike je gostom Marine Portorož na voljo tudi 10 udobno opremljenih dvoposteljnih sob.
Marina Portorož je tudi športno in rekreacijsko središče, kjer je mogoče igranje tenisa na 13 peščenih, 2 pokritih pod balonom in 4 igriščih s trdo podlago, igranje mini golfa na devetnajstih stezah, namiznega tenisa, košarke, odbojke in malega nogometa ter plavanje v bazenu.
Pričakajte novo leto, kot ga še niste!
Ne spreglej ostalih super ponudb
Vstopnica za nepozabni Gardaland
Uživajte v domišljijskih, pustolovskih in adrenalinskih izkušnjah za vse starosti! Ne spreglejte vseh možnosti obiska zabaviščnega parka Gardaland in akvarija Sea Life med dodatnimi možnostmi ponudbe.
Vstopnica za NOVI ADRENALINSKI PARK KOPE z malico
7 postaj na 20.000 m2! Popolna adrenalinska pustolovščina za ljudi vseh starosti in spretnostnih ravni! Ne spreglejte vseh opcij vstopnic med dodatnimi možnostmi ponudbe!
2x slastna pica po izbiri (premera 33 cm), v gostilni Guliver
Sveže sestavine in hrustljavo testo!
Zrezek po dunajsko s pomfrijem in tatarsko omako v gostilni P8
Prava domača poslastica!
2-urno medeno razvajanjeza 2 osebi na visokogorski eko kmetiji Pr'Dovar!
Nepozabna sprostitev v neokrnjeni naravi pod Krvavcem! Vdihavanje aerosola, ki ga oddajajo čebele, nadvse ugodno vpliva na psihofizično počutje!
Servis klimatske naprave v avtomobilu v Avtocentru Cedata
Še pred poletjem poskrbite za popolno delovanje klimatske naprave v vašem avtomobilu!