- Potovanja (390)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Namestitve smučanje
- Novoletne počitnice, silvestrovo
- Istra
- Ski opening
- Zimske počitnice
- Mobilne hiške
- Glamping in kampiranje
- Terme
- Apartmaji
- Terme Čatež
- Šolske počitnice
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Slovenska Obala
- Metropole
- Narava in sprostitev
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Hoteli Slovenija
- 51 % na 3-dnevni blejski oddih za 2 v zimski idili: 2x nočitev z zajtrkom v Garni hotelu Vila Bojana**** ob Blejskem jezeru + gratis Zelena kartica gosta Gorenjske (npr. 10 % popust ob nakupu individualne 1-dnevne smučarske vozovnice na Voglu in povratne vozovnice za nihalno žičnico)!
Bivanje v simpatično urejenem hotelu in popusti v wellnessu Živa: 20% na kopanje, 10% na savne + brezplačni vstop v Casino Bled!
Ko bosta prišla na Bled ... !
Ja, ima prav rek "ljubo doma, kdor ga ima" in da je dom, kjer je srce, ... kjer je TV. Ampak tam je tudi pralni stroj, ki čaka na kupe perila in umivalnik poln posode, ki jo je treba umiti. Vzemite si odmor od domačnosti in preživite 2 dni na idiličnem Bledu, ob Blejskem jezeru, pustita se razvajati, ko vam bodo pripravili slasten zajtrk. Ko bosta prišla na Bled, za vaju ves bo svet, kot češnjev cvet ;)
Garni Hotel Vila Bojana se nahaja v centru Bleda v bližini glavne prometnice in je le 200 m oddaljen od jezera. Povsem prenovljen hotel, ima enajst komfortnih dvoposteljnih sob s kopalnicami, opremljenimi z vsem, kar potrebuje sodoben človek za poslovni turizem ali prijeten oddih. Če iščete možnost preživljanja prostega, dopustniškega ali delovnega časa v prijetnem okolju Blejskega jezera, vas vljudno vabimo, da nekaj svojega časa preživite z njimi. Poskrbeli bodo, da se boste počutili varne, sproščene in dobrodošle. Prijazno osebje vam bo posredovalo vse potrebne informacije in z veseljem ustreglo vašim željam. Prepričani smo, da se boste z veseljem znova vračali.
Vse sobe so prostorne, svetle in opremljene z bogatim mini barom, sušilcem za lase, radiom z budilko, TV, telefonom, internetnim priključkom in WiFi. Od enajstih sob imajo štiri balkon, v 3. nadstropju pa je gostom na voljo terasa z razgledom na blejsko jezero, grad in okolico. Na notranji strani hotela je varovano parkirišče za vse goste hotela, pred hotelom pa je prijetna terasa s fontano. V pritličju je poleg recepcije bar, ki je gostom na voljo 24 ur dnevno, v jedilnici pa se jim postreže z zajtrkom.
Ne spreglej ostalih super ponudb
[FLASH SALE!] Morski oddih v Hotelu Pineta 3* ali apartmajih Riva 3* v Vrsarju
Krasen zimski oddih ob morju!
BOOM NEDELJA s polpenzionom in smučanjem v NOVEM Grmovškovem domu na Kopah
Prenovljene, širše proge, 3 nove freestyle proge, 2 novi štirisedežnici in vlečnica! Kope postajajo najbolj moderno smučišče v Sloveniji!
Popoln morski oddih v luksuznem dizajn hotelu Lone v Rovinju
Edinstven ambient in zatočišče pred vsakdanjim stresom. Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
PRAZNIČNI PREMIUM PAKET za 2 osebi v Lifeclass hotelih 4*/5* v Portorožu!
Vrednost kupona je 38,00 €. Razliko 218,00 € do polne cene (256,00 €) plačate direktno ponudniku.
Oddih s polpenzionom in neomejenim kopanjem v Hotelu Radin 4* v Radencih
Ne spreglejte vseh opcij in terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
PREMIUM ZIMA! Krasen oddih za 2 osebi v Lifeclass hotelih 4*/5* v Portorožu!
Vrednost kupona je 36,00 €. Razliko 204,00 € do polne cene (240,00 €) plačate direktno ponudniku.



