Hotel Korkyra 4*, Vela Luka, Korčula: morski oddih | 1nadan.si

Lahko kupujete! Aktivne so sledeče ponudbe:

Super cena
Nočitev: 3  |   Oseb: 2
Vela Luka, Korčula, Hrvaška

Poletni morski oddih s polpenzionom v hotelu Korkyra 4* v Veli Luki na Korčuli

OTROK DO 6. LETA GRATIS!

Poletje sanj na Korčuli – razkošje, morje in popolna sprostitev v osrčju Dalmacije! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Pomladno sproščanje na morju! SUPER CENA za oddih za 2 osebi v Hotelu Korkyra 4* v Veli Luki na prelepi Korčuli: 2x nočitev z bogatim polpenzionom + pijača dobrodošlice + uporaba zunanjega bazena + neomejena uporaba savne in telovadnice + Wi-Fi in parkiranje!

POMLADNE POČITNICE! Preživite pozno pomlad ali zgodnje poeltje na prelepi Korčuli! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Hotel Korkyra 4*, Vela Luka, Korčula: morski oddih
Hotel Korkyra 4*, Vela Luka, Korčula: morski oddih
Hotel Korkyra 4*, Vela Luka, Korčula: morski oddih
Hotel Korkyra 4*, Vela Luka, Korčula: morski oddih
Hotel Korkyra 4*, Vela Luka, Korčula: morski oddih
Hotel Korkyra 4*, Vela Luka, Korčula: morski oddih
309,00€
    Kupi kupon
Super cena
 
 

Hotel Korkyra se nahaja le 30 metrov od morja, v središču Vele Luke na otoku Korčula, in ponuja fitnes s pogledom na morje ter savno. Gostom je na voljo klimatizirana namestitev z brezplačnim dostopom do interneta.

Hotel odlikujejo dizajnerski stenski elementi iz kamna. Sobe so opremljene v elegantnih pastelnih tonih in mornarskem slogu ter vključujejo TV z ravnim zaslonom, pisalno mizo in mini bar. Zasebna kopalnica je opremljena s prho in sušilnikom za lase.

V hotelu Korkyra so gostom na voljo fitnes center, terasa z ležalniki in pogledom na morje ter zeleno notranje dvorišče. V hotelski restavraciji strežejo specialitete domače kuhinje, na zahtevo pa so na voljo tudi vegetarijanske jedi. V sklopu hotela je na voljo tudi najem avtomobilov.

Različna zgodovinska in arheološka najdišča se nahajajo v Veli Luki in njeni okolici, ki velja za najbolj sončen kraj na Jadranu z več kot 2600 sončnimi urami letno.

Trajektno pristanišče v Veli Luki, s povezavami do Splita in Lastova, je oddaljeno 2 km.

Otok Korčula je eden najlepših otokov na Jadranu, šesti največji in drugi najbolj naseljeni otok na Hrvaškem (ima okoli 16.000 prebivalcev). Tri najpomembnejša mesta na otoku so Korčula, ki je srce otoka in ji pravijo tudi mali Dubrovnik, Blato, najbogatejše mesto na otoku, in Vela Luka, relativno novo mesto z največjim številom prebivalcev (4.100).
Otok Korčula je dolg 46 km v smeri vzhod-zahod, razdalja med severno in južno obalo pa znaša 5-10 km. Na severni obali otoka so pristanišča Korčula, Žrnovska Banja, Račišće, Babina in Prigradica. Vela Luka, največja in najbolj zaščitena uvala s pristaniščem, ki jo s severa in juga dodatno ščitijo zeleni hribi, pa leži na skrajnjem zahodu otoka. Z več kot 2.600 sončnih ur letno je Vela Luka najbolj sončni kraj na celotnem Jadranu.
Vela Luka se ponaša s panoramskim razgledom in prijetno sredozemsko klimo, predvsem pa s kristalno čistim morjem, še posebej na bližnjem otoku Proizdu, ki ga je Hrvaška turistična zveza leta 2007 proglasila za plažo leta.

Ne spreglej ostalih super ponudb

Super cena
Oseb: 1
Gardaland,Italija

Vstopnica za nepozabni Gardaland

Ne spreglejte vseh možnosti obiska zabaviščnega parka Gardaland in drugih atrakcij med dodatnimi možnostmi ponudbe. V Gardaland prihajajo 3 top dogodki: Prezzemolo Berry Bites, K-Pop Festival in Minecraft!

Super cena
Nočitev: 3  |   Oseb: 2
Omišalj, Hrvaška

Morski oddih za 2 v Depandansi Marina v Omišalju na otoku Krku

tERmini čez celo poletje!

V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Stubičke Toplice, Hrvaška

Wellness paket za 2 v Stubičkih Toplicah z vključeno masažo

Obiščite čudovito hrvaško naravo tik ob slovenski meji! Ne spreglejte vseh opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe.

Super cena
Nočitev: 3  |   Oseb: 2
NOVO Seget Donji, Hrvaška

Morski oddih v hotelu Val 3* pri Trogirju

V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Lendava, Slovenija

Jesenske počitnice s polpenzionom v Thermal Resortu Lendava

JESENSKI ODDIH!

Uživajte v termalnih bazenih ter PRENOVLJENEM zunanjem bazenu Gjezir in letno-zimskem bazenu!

Super cena
Nočitev: 3  |   Oseb: 2
NOVO Omišalj, Hrvaška

Morski oddih za 2 v Depandansi Primorka v Omišalju na otoku Krku

V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!