- Potovanja (514)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Namestitve smučanje
- Istra
- Novoletne počitnice, silvestrovo
- Zimske počitnice
- Mobilne hiške
- Glamping in kampiranje
- Terme
- Apartmaji
- Terme Čatež
- Križarjenja
- Šolske počitnice
- Velika noč
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Slovenska Obala
- Metropole
- Narava in sprostitev
- Ekskluzivni Last minute
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
SUPER CENA za oddih med vinogradi za 2 osebi in 2 otroka do 13,99 leta v hotelu 5 Sunca v Đurđekovcu pri Zagrebu: 1x nočitev z zajtrkom v Comfort sobi + košara dobrodošlice (1x butelka vina in 2x domači sok) + turistična taksa + parkiranje + Wi-Fi!
Vrednost kupona je 24,00 €. Razliko 136,00 € do polne cene (160,00 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Ne spreglejte dodatnih možnosti
Podrobnosti o ponudbi
- Kupite in unovčite lahko več kuponov ter jih tudi podarite.
- Kuponi so unovčljivi do 30. 4. 2026 (odhod), med tednom (nedelja-petek).
- Obvezna predhodna rezervacija na telefon: 00 385 1 405 9999 ali preko e-maila [email protected].
- Svetujemo, da se pred nakupom pri ponudniku pozanimate o razpoložljivosti želenega termina in da rezervacijo opravite takoj po nakupu kupona, saj je rezervacija odvisna od razpoložljivih kapacitet.
- Kupon se šteje kot unovčen, v kolikor ste opravili rezervacijo. Obstaja možnost odpovedi rezervacije vsaj 14 dni pred prihodom, v tem primeru ste upravičeni do izbire novega termina koriščenja znotraj unovčljivosti kupona.
- S sabo obvezno prinesite kupon (natisnjen ali elektronsko, na telefonu, vidna mora biti koda kupona).
- Turistična taksa je vključena v ceno.
- 2 otroka do 13,99 leta bivata brezplačno.
- Hišni ljubljenčki so dobrodošli z doplačilom 20 €/dan.
- Prijava od 14.00; odjava do 10.00.
- Ponudba vsebuje: 1x oddih med vinogradi za 2 osebi in 2 otroka do 13,99 leta v hotelu 5 Sunca v Đurđekovcu pri Zagrebu: 1x nočitev z zajtrkom v Comfort sobi + košara dobrodošlice v sobi (1x butelka vina in 2x domači sok za otroke) + turistična taksa + parkiranje + Wi-Fi.
- Akcija 1nadan: ob unovčenju kupona prejmete 10% popusta na a la carte večerjo ali kosilo v restavraciji Klet Polovanec.
- Vrednost kupona je 24,00 €. Razliko 136,00 € do polne cene (160,00 €) plačate direktno ponudniku.
- Ministrstvo za zdravje opozarja: prekomerno pitje alkohola škoduje zdravju. Alkohol lahko uživajo le polnoletne osebe.
Izletišče Polovanec in Hotel 5 Sunca sta obkrožena s hribi, vinogradi in gozdovi. Uživali boste v prekrasnem pogledu na pokrajino ter se počutili kot doma v udobnih in moderno opremljenih sobah, ki imajo vse potrebne vsebine za prijeten oddih. Za popolno obnovitev duha in telesa je na voljo tudi intimna Spa cona.
Gostje imajo priložnost sodelovati v vsakdanjem življenju družine med bivanjem. Lahko se jim pridružite pri zbiranju jajc iz kokošnjaka ali pri trgatvi v vinogradih. Skupaj lahko uživate v kuhanju tradicionalnih jedi in degustirate različna vina iz njihove vinoteke. Gostje lahko uživajo v številnih aktivnostih v naravi, ki so na voljo v okolici, kot so pohodništvo, kolesarjenje in sprehodi v naravi. Za tiste, ki iščejo nekaj malo drugačnega, lahko organizirajo tudi izlete v središče mesta Zagreba ali manjša okoliška mesta.
Sprostitev v čisti naravi v okolici Zagreba, obkroženi s hribi, zelenjem in vinogradi, zabava in aktivnosti na prostem, wellness za dušo in telo ter vse to zaokroženo z okusi prave domače kuhinje. Ali obstaja boljše mesto za uživanje v oddihu z družino, prijatelji ali poslovnimi partnerji!
Sobe
Dovolite, da vas soba Comfort napolni s toplino in udobjem, udobna postelja pa vas ponese v čarobni svet sanj. Primerna je za največ 2 osebi.
Vse sobe ponujajo sodoben koncept opremljanja z dekorativnimi elementi tradicije in zagotavljajo pravo sprostitev po zasebnih in poslovnih izzivih vsakdanjika s pogledom na prigorske hribe. Vse sobe so opremljene s sistemom za ogrevanje in hlajenje, SMART TV-jem, telefonom, mini barom, opremljenim z domačimi izdelki OPG-ja Polovanec, dostopom do interneta, pisalno mizo in sefom. Da bi bil užitek popoln, nudimo kakovostno toaletno kozmetiko za odrasle in otroke v kopalnici, opremljeni s talnim ogrevanjem in walk-in tušem.
- Klimatska naprava
- Visokohitrostni WiFi
- Mini bar
- Pametni TV
- Sef
- Walk-in tuš
- Sušilec za lase
SPA cona (doplačilo)
Za tiste, ki iščejo sproščujoč oddih, je na voljo intimni SPA center. Tukaj lahko uživate v jacuzziju, infrardeči ali finski savni ali preprosto ležite in uživate v lepem ambientu zunanje ali notranje sobe za sprostitev. Edinstvena kombinacija jacuzzija in savne – popoln duet za popolno revitalizacijo duha in telesa. Po napornem dnevu ni boljšega načina za sprostitev stresa in napetosti, kot da se potopite v jacuzzi in se prepustite topli vodi, ki bo objela vaše telo. Čutili boste, kako se napetost postopoma in nežno raztaplja, mišice pa se sproščajo.
Aktivnosti
Za vse, ki želijo aktivnosti v naravi, boste našli zunanji fitnes ter zanimive kolesarske in izobraževalne poti v bližini hotela. Za otroke imajo poseben kotiček, kjer se lahko igrajo in zabavajo, medtem ko se starši sproščajo. Če iščete še več vznemirjenja, vas bo adrenalinski park zagotovo izzval. Z igrami iz otroštva se bodo gostje lahko vrnili v čas, ko so se igrali na prostem in se zabavali s prijatelji. Za poslovne skupine in skupine prijateljev se lahko razvajate z degustacijo vin, ustvarjalno kulinarično delavnico ali delom na polju.
Podrobnosti o ponudniku
Krčevina 5, Đurđekovec
10 362 Kašina
Hrvaška
Strošek obdelave plačil in tiskanja kuponov na prodajnem mestu znaša 1,50€ na nakup za vrednost nakupa do 50€, oziroma 2,95% od nakupne vrednosti za vrednost nakupa nad 50€.
Prevzemno kodo ponudbe si zapišite in jo ob nakupu povejte prodajalcu na blagajni.
Ne spreglej ostalih super ponudb
POMLAD! All inclusive oddih v hotelu Epidaurus 3* z bazeni pri Dubrovniku!
Popolnoma prenovljen hotel se nahaja tik ob morju v slikovitem zalivu Tiha in je obdan z mediteranskim rastlinjem. Hotel je odlična izbira s svojo all inclusive ponudbo za vse, ki si želijo sproščen oddih ob morju.
Morski oddih s polpenzionom in uporabo wellnessa v Hotelu Eden 4*
Ne spreglejte vseh opcij in terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Mega paket s polpenzionom za 2 osebi v Aminess Vival Maestral Hotelu
Miren in sproščujoč oddih na morju! Otrok do 9,99 let VKLJUČEN V CENO!
Sproščen oddih v dvoje s polpenzionom v Thermal Resortu Lendava
Uživajte v termalnih bazenih ter PRENOVLJENEM zunanjem bazenu Gjezir in letno-zimskem bazenu!
VELIKONOČNI ODDIH s polpenzionom v hotelu Katarina 4* v Selcu pri Crikvenici
Otrok do 11,99 let GRATIS! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, ne spreglejte jih med dodatnimi možnostmi!
SAUNA ODDIH s polpenzionom v Lifeclass hotelih 4* v Portorožu!
Vrednost kupona je 39,00 €. Razliko 221,00 € do polne cene (260,00 €) plačate direktno ponudniku.



