Odklopite misli in prebudite telo! SUPER CENA za 60-minutno klasično masažo v salonu APM terapija na Viru pri Domžalah!
Za sprostitev napetosti! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!

Ne spreglejte dodatnih možnosti
Podrobnosti o ponudbi
- Kupite in unovčite lahko več kuponov ter jih tudi podarite. 1 kupon velja za 1 osebo.
- Kuponi so unovčljivi do 1. 12. 2025.
- Obvezna predhodna rezervacija na telefon 069 752 364 ali preko e-maila: [email protected].
- Kupon se šteje kot unovčen, v kolikor je uporabnik termin rezerviral, vendar ni prišel ali odpovedal termina vsaj 48 ur prej.
- Lokacija izvajanja storitve: Umekova 8, Domžale-Vir.
- Delovni čas: po dogovoru.
- Ponudba vsebuje: 1x 60-minutno klasično masažo v salonu APM terapija na Viru pri Domžalah.
Klasična masaža je preverjena in zelo priljubljena tehnika sproščanja, ki učinkovito lajša mišično napetost, izboljšuje prekrvavitev ter spodbuja limfni obtok. Z uporabo različnih prijemov – kot so glajenje, gnetenje, tapkanje in pritisk – terapevt sprošča toge mišice, zmanjšuje bolečine in pomaga telesu pri hitrejši regeneraciji. Masaža deluje tudi blagodejno na živčni sistem, zato je odlična izbira za zmanjšanje stresa, utrujenosti ter izboljšanje splošnega počutja in ravnovesja v telesu. Priporočljiva je tako za športno aktivne kot tudi za vse, ki se soočajo s stresom ali sedečim načinom življenja.
Podrobnosti o ponudniku
Vir, Umekova 8
1230 Domžale
Slovenija

Strošek obdelave plačil in tiskanja kuponov na prodajnem mestu znaša 1,50€ na nakup za vrednost nakupa do 50€, oziroma 2,95% od nakupne vrednosti za vrednost nakupa nad 50€.
Prevzemno kodo ponudbe si zapišite in jo ob nakupu povejte prodajalcu na blagajni.

Ne spreglej ostalih super ponudb
Morski oddih s polpenzionom in uporabo wellnessa v Hotelu Eden 4*
Vključeno bivanje otroka do 11,99 let! Ne spreglejte vseh opcij in terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Popoln morski oddih s polpenzionom v Resortu Belvedere 4* v Vrsarju
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije in termini bivanja - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
JESEN! Oddih s polpenzionom in SPA v hotelu Lucija 3* v Portorožu ob promenadi!
Gostom hotela je na voljo SPA Lucija z notranjim bazenom ter savnami. Hotel se nahaja v neposredni bližini glavnega portoroškega sprehajališča.
Smučarski božič v Grmovškovem domu na Kopah
Prenovljene, širše proge, 3 nove freestyle proge, 2 novi štirisedežnici in vlečnica! Kope postajajo najbolj moderno smučišče v Sloveniji! Ne spreglejte vseh opcij božičnega oddiha med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Popoln družinski oddih v mobilnih hiškah v Njivicah na Krku
Nepozabne počitnice v odličnih mobilnih hiškah na Krku! Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Nepozaben oddih s polpenzionom za 2 osebi v hotelu Neptun na Brionih
Vrednost kupona je 55,20 €. Razliko 220,80 € do polne cene (276,00 €) plačate direktno ponudniku.