- Potovanja (386)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Namestitve smučanje
- Novoletne počitnice, silvestrovo
- Ski opening
- Istra
- Zimske počitnice
- Mobilne hiške
- Glamping in kampiranje
- Terme
- Apartmaji
- Terme Čatež
- Šolske počitnice
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Slovenska Obala
- Metropole
- Narava in sprostitev
- Za hišne ljubljenčke
Lahko kupujete! Aktivne so sledeče ponudbe:
Pravljični oddih blizu smučišča Vogel in Bohinjskega jezera
Vključeno bivanje 1 otroka do 3,99 let!
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Šolske počitnice
- Hoteli Slovenija
- Krompirjeve počitnice
SUPER CENA za pravljični oddih za 2 osebi blizu smučišča Vogel in Bohinjskega jezera: 2x nočitev s samopostrežnim zajtrkom v dvoposteljni sobi v Hiši Pr' Pristavc + wi-fi in parking!
Vključeno bivanje 1 otroka do 3,99 let!
Hiša Pr' Pristavc se nahaja v idilični vasi Polje, 2 km od Bohinjskega jezera. Na voljo vam je širokopasovni wi-fi in veliko parkirišče. Izbirate lahko med velikim številom sob. Vse sobe so opremljene z novimi LCD televizorji.
Osebje penziona Pr' Pristavc se bo potrudilo, da bo vaš obisk resnično nepozaben, da boste imeli na voljo vse, kar potrebujete, in da bo vaša izkušnja resnično fantastična. Odlična hrana, prijaznost in čistoča so njihove prioritete.
Ne spreglej ostalih super ponudb
BOOM NEDELJA s polpenzionom in smučanjem v NOVEM Grmovškovem domu na Kopah
Prenovljene, širše proge, 3 nove freestyle proge, 2 novi štirisedežnici in vlečnica! Kope postajajo najbolj moderno smučišče v Sloveniji!
Popoln morski oddih v luksuznem dizajn hotelu Lone v Rovinju
Edinstven ambient in zatočišče pred vsakdanjim stresom. Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Zimski ALL INCLUSIVE oddih v Alm-Resortu Frühauf 4* v Avstriji
1 otrok do 10 let GRATIS! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Sproščujoč termalni pobeg v prenovljen Hotel Zdravilišče Laško 4*
Vrednost kupona je 47,00 €. Razliko 268,00 € do polne cene (315,00 €) plačate direktno ponudniku.
Zimske radosti za 2 osebi v Hotelu Rozka na Krvavcu
Vrednost kupona je 29,00 €. Razliko 116,00 € do polne cene (145,00 €) plačate direktno ponudniku. Otrok do 6 let GRATIS! Ne spreglejte vseh opcij bivanja v Hotelu Rozka 3* na Krvavcu med dodatnimi možnostmi!
Oddih s kopanjem in savno v Bohinj Eco hotelu 4*sup
Nepozabne počitnice v enem od najlepših kotičkov Slovenije!



