- Potovanja (334)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Prvomajske počitnice
- Namestitve smučanje
- Istra
- Ski opening
- Krompirjeve počitnice
- Novoletne počitnice, silvestrovo
- Mobilne hiške
- Glamping in kampiranje
- Apartmaji
- Terme
- Terme Čatež
- Križarjenja
- Šolske počitnice
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Slovenska Obala
- Metropole
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Hrvaška
- Hoteli Hrvaška
- Istra
SUPER CENA za jesenski oddih za 2 osebi v Hotelu Villa Letan 4* v Vodnjanu: 1x nočitev s polpenzionom v dvoposteljni sobi + pijača dobrodošlice +1x 2-urna uporaba wellnessa (turška, finska in infrardeča savna, jacuzzi) + uporaba zabavnih vsebin + wi-fi in parkiranje!
Otrok do 11,99 let na pomožnem ležišču in otrok do 3,99 let v postelji s starši GRATIS! V tej ponudbi so na voljo tudi drugi aranžmaji, preverite med dodatnimi možnostmi!
Hotel Villa Letan v Peroju vam nudi vse udobje in vse prednosti novozgrajenega in bogato opremljenega hotela. Štiri zvezdice so zagotovilo za kakovost, nikakor pa ne omejitev, saj se trudijo izpolniti vse želje in potrebe. Ponuja nastanitev v 54 sobah in petih apartmajih.
Vse sobe imajo balkon, nekatere tudi pogledom na morje. Vse sobe so stilsko urejene, opremljene s kakovostnim in udobnim pohištvom.
LCD televizor (HR in satelitski programi), mini bar, telefon, internet, sistem SOS, požarni alarm, sef, klima in centralno ogrevanje so del vsake namestitvene enote.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Morski oddih s polpenzionom in uporabo wellnessa v Hotelu Eden 4*
Vključeno bivanje otroka do 11,99 let!
Popoln oddih s polpenzionom v luksuznem dizajn hotelu Lone v Rovinju
Edinstven ambient in zatočišče pred vsakdanjim stresom. Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
LIRI FAMILY ADVENTURE s polpenzionom v Hotelu Excelsior 4* v Lovranu
Družinska pustolovščina z Lirijem! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe.
[FLASH SALE!] Foodie Staycation v Hilton Rijeka Costabella Beach Resort & Spa 5*
Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Krasen oddih v mobilnih hiškah Banko Camping v kampih pri Poreču
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Morski oddih za 2 osebi v hotelu Zagreb v Karlobagu
Ne spreglejte vseh opcij in terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!