- Potovanja (379)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Namestitve smučanje
- Istra
- Novoletne počitnice, silvestrovo
- Ski opening
- Zimske počitnice
- Mobilne hiške
- Glamping in kampiranje
- Terme
- Apartmaji
- Terme Čatež
- Šolske počitnice
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Slovenska Obala
- Metropole
- Narava in sprostitev
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Glamping in kampiranje
- Šolske počitnice
- Vikend paketi
- Za hišne ljubljenčke
- Poletne počitnice
SUPER CENA za krasen družinski oddih za 2 odrasla in 1 otroka do 11,99. leta v glamping hiški Kajža v neokrnjeni naravi Škofjeloškega hribovja: 2x nočitev + posteljnina in brisače + uporaba letne kuhinje + končno čiščenje ter razkuževanje + wi-fi in parking!
Vrednost kupona je 23,00 €. Razliko 91,00 € do polne cene (114,00 €) plačate direktno ponudniku.
GLAMPING HIŠKA KAJŽA
Počitniška glamping hiška v mirnem okolju z lepim razgledom, letno kuhinjo, kopalnico v sosednji hiški in zunanjo kadjo s tušem za prijetno osvežitev. Okolice je prepredena s številnimi asfaltnimi in makadamskimi cestami ter kolovozi, primernimi za gorsko kolesarstvo.
Primerna lokcija tudi za daljše pohode na Lubnik nad Škofjo Loko s planinsko kočo, ki pelje mimo vasi Mlaka, kjer so posneli znani slovenski film Cvetje v jeseni. Vse kar potrebujete za prijetno bivanje je dobra planinska karta in obilica dobre volje.Blizu se nahajata slikoviti gori Ratitovec in Blegoš s planinskimi kočami in odlično domačo hrano. Za ljubitelje plavanja je na voljo tudi divja plaža ob reki Sori. Lahko pa se podate tudi skozi Sovpot v Polhograjske Dolomite med bunkerje Rupnikove linije na Golem in Žirovskem vrhu, ali pa obiščete Tošč ter Grmado.
Ogledate si lahko sušilnico sadja, čebelnjak, zbirko starega kmečkega orodja in v bližini Zejčarjev kostanj, nekoč najdebelejši kostanj v Sloveniji.
Oddaljenost drugih znanih točk v bližinji okolici:
6 km Dvorec Visoko
4 km Čebelarski dom v Brodeh
30 min, cerkev Sv. Florijana
40 min, cerkev Sv. Volbenka
40 min, Gabrška gora - izletniška kmetija Pešar
2 uri Lubnik
4 ure Blegoš
15 min z vozilom ali 2 uri peš: adrenalinski park Stari vrh
10 min do izletniške kmetije Okršlan
V primeru interesa več osebam nudijo tudi dodatno namestitev v sosednji hiši v troposteljni sobi, s souporabo dnevnega prostora in sanitarij z doplačilom 30 €/osebo.
Ne spreglej ostalih super ponudb
[FLASH SALE!] Morski oddih v Hotelu Pineta 3* ali apartmajih Riva 3* v Vrsarju
Krasen zimski oddih ob morju!
BOOM NEDELJA s polpenzionom in smučanjem v NOVEM Grmovškovem domu na Kopah
Prenovljene, širše proge, 3 nove freestyle proge, 2 novi štirisedežnici in vlečnica! Kope postajajo najbolj moderno smučišče v Sloveniji!
Jesenska wellness sprostitev ob morju v hotelu Nautica 4* Novigrad
Zagotovite si luksuzni oddih na hrvaški obali! GRATIS otrok do 2,99 let! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Mega paket s polpenzionom za 2 osebi v Aminess Vival Maestral Hotelu
Miren in sproščujoč oddih na morju! Otrok do 9,99 let VKLJUČEN V CENO!
Termalne počitnice s kopanjem in savnanjem v Rimskih termah
Celodnevno kopanje tudi na dan prihoda in odhoda! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!
Zagorski vikend v Grand Hotelu Rogaška 4*, Rogaški slatini
Grand Hotel Rogaška: vikend umiritve in poživitve za telo in duha. Ne spreglejte vrhunskih koncertov: tamburaška skupina MISTERI in Damiano Roi.




