- Potovanja (561)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Istra
- Mobilne hiške
- Zimske počitnice
- Glamping in kampiranje
- Terme
- Apartmaji
- Terme Čatež
- Križarjenja
- Šolske počitnice
- Velika noč
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Luksuzni oddihi
- Slovenska Obala
- Metropole
- Narava in sprostitev
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Vikend paketi
- Ostali hoteli
Obiščite eno najbolj znanih obmorskih letovišč v Evropi! SUPER CENA za nepozabni 4-dnevni oddih v Riminiju za 2: 3x nočitev z zajtrkom v hotelu Malvina, Cirene ali Busignani 3*! Ponudba velja za termine od 30. 5. do 13. 6. 2015.
V tej ponudbi lahko izberete tudi druge aranžmaje in termine v Riminiju - ne spreglejte jih spodaj med dodatnimi možnostmi!
Starodavni Rimini je že pred našim štetjem predstavljal eno pomembnih stičnih točk med jugom in severom italijanskega polotoka. Tam so tako zrasli spomeniki slavnim rimskim cesarjem, kot sta Avgustov slavolok in Tiberijev most. Zaradi fantastične lege in pestre zgodovine, katere obeležja stojijo še danes, in seveda zaradi kar 15 km dolge peščene plače, več kot 1.000 hotelov ter na tisoče barov, restavracij in diskotek ter tematskih parkov za vse starosti, je Rimini danes eno najbolj znanih obmorskih letovišč v celotni Evropi.
Hoteli 3* (Malvina, Cirene ali Busignani), zajeti v tej ponudbi, ponujajo vse, kar potrebujete za popolno udobje stran od doma, bogati bifejski zajtrki pa vam bodo dali energijo za zabavo in raziskovanje, če se ne boste odločili poležavati pod prijetnim sredozemskim soncem na izjemni peščeni plaži.
Naslovi hotelov:
Hotel Malvina 3*: Viale Lodovico Ariosto 9, Rimini
Hotel Cirene 3*: Viale Cirene 50, Rimini
Hotel Busignani 3*: Viale Avisio 15, Rimini
Ne spreglej ostalih super ponudb
POZDRAV POLETJU s polpenzionom v Hotelu Excelsior 4* v Lovranu
Krasni topli dnevi na morju!
Oddih s polpenzionom na otočku Sv. Andrije v Island Hotelu Istra 4*
Čudovit hotel na simpatičnem otočku pri Rovinju! Vključeno bivanje 1 otroka do 11,99 let! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Družinski oddih za 2 v Hotelu Mimosa Lido Palace 4* v Rabcu
V tej ponudbi so na voljo tudi drugi termini - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Wellness paket za 2 v Stubičkih Toplicah z vključeno masažo
Obiščite čudovito hrvaško naravo tik ob slovenski meji! Ne spreglejte vseh opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe.
Poletna ohladitev za 2 osebi s polpenzionom v Grand hotelu Sava 4*
Ujemite svežino na vrhu 106-metrskega razglednega stolpa KRISTAL (ob doplačilu)! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Pomladne počitnice v mobilnih hiškah v Amadria Park Campingu Trogir
Vrednost kupona je 38,00 €. Razliko 214,00 € do polne cene (252,00 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!


