Hotel Zonar Zagreb 4*: oddih s polpenzionom | 1nadan.si

Lahko kupujete! Aktivne so sledeče ponudbe:

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 6
Vrsar, Hrvaška

Morski oddih v mobilnih hiškah Premium BBQ kampa Valkanela v Vrsarju

Posteljnina, brisače in končno čiščenje vključeni! Popolno poletje na čudoviti zeleni obali zahodne Istre!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 5
Vrsar, Hrvaška

Pomladni oddih v mobilnih hiškah v kampu Koversada Covered v Vrsarju

Krasna pomlad v Istri!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Vrsar, Hrvaška

Popoln morski oddih s polpenzionom v Resortu Belvedere 4* v Vrsarju

V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 6
Rovinj, Hrvaška

Krasne počitnice v mobilnih hiškah v kampu Polari v Rovinju

Pomladni oddih v prelepem Rovinju!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Vrsar, Hrvaška

Morski oddih v Hotelu Pineta 3* ali apartmajih Riva 3* v Vrsarju

Krasen pomladni oddih ob morju!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Vrsar, Hrvaška

ALL INCLUSIVE pomladni oddih v Resortu Funtana 3* v Vrsarju

ALL INCLUSIVE ODDIH!

Popolna destinacija za sproščen in aktiven dopust na istrski obali!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Mlini (Dubrovnik), Hrvaška

Pomladni oddih s polpenzionom v hotelu Mlini 4* pri Dubrovniku

Odpočijte si v hotelu v zalivu s prodnatemi plažami, le 10 kilometrov stran od Dubrovnika.

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Mlini (Dubrovnik), Hrvaška

Prestižni oddih s polpenzionom v Sheraton Dubrovnik Riviera Hotelu v Mlinih

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Mlini (Dubrovnik), Hrvaška

Pomladni oddih s polpenzionom v hotelu Astarea 3* pri Dubrovniku

Odpočijte si v hotelu v zalivu s prodnatemi plažami, le 10 kilometrov stran od Dubrovnika. Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

SUPER CENA za fantastičen oddih za 2 osebi v edinstvenem hotelu Zonar Zagreb 4*: 2x nočitev v monochrome sobi (možnost nadgradnje v sobo višje kategorije glede na razpoložljivost) + polpenzion (samopostrežni zajtrk in večerja) + neomejena uporaba fitnes centra, 24 ur na dan + wi-fi!

Priložnost za urban oddih v hotelu, ki utripa v ritmu mesta!

Hotel Zonar Zagreb 4*: oddih s polpenzionom
Hotel Zonar Zagreb 4*: oddih s polpenzionom
Hotel Zonar Zagreb 4*: oddih s polpenzionom
Hotel Zonar Zagreb 4*: oddih s polpenzionom
Hotel Zonar Zagreb 4*: oddih s polpenzionom
278,00€
    Kupi kupon
Super cena
 
 

Avtomatska rezervacija termina

Pri tej ponudbi lahko rezervacijo termina opravite direktno preko rezervacijskega sistema 1nadan.
To lahko opravite takoj po plačilu kupona ali kadarkoli kasneje, in sicer preko povezave v zavihku Moji kuponi. Koledar prikazuje trenutno stanje prostih terminov, ki se lahko spreminja glede na zasedenost kapacitet, zato priporočamo, da rezervacijo opravite takoj po nakupu in si zagotovite želeni termin. Po uspešni rezervaciji boste prejeli potrditev rezervacije direktno na vaš e-mail. S prejemom potrditve je proces rezervacije zaključen in hotela ni potrebno kontaktirati.

Hotel Zonar Zagreb, zasnovan kot urbana oaza za profesionalne športnike, dinamične poslovneže in napredne državljane sveta na oddihu, razpolaga z 299 skrbno urejenimi in opremljenimi sobami ter suitami, dvema restavracijama, barom, delikatesno trgovino, bazenom na strehi s panoramskim razgledom na Zagreb (sezonsko v uporabi), fitnesom in 9 večnamenskimi kongresnimi dvoranami.

SOBA MONOCHROME
Monokromatska soba je na voljo v sivi barvi. No, razgled na mesto vas bo po drugi strani razvajal s celo mavrico barv. Ima zakonsko posteljo ali dve ločeni postelji, kopalnico s kadjo ali prho, SMART TV, grelnik za vodo z izbiro čajev in kave in razgled na mesto. Primerna je za največ dve osebi.

FITNES
Vi veste, kako pomembno je ohranjati dobro telesno pripravljenost. Fitnes studio Cheeky Buns v hotelu vam je na voljo 24 ur na dan. Poleg nove sodobne opreme vam ta fitnes studio ponuja tudi visokokakovostne prehranske dodatke.

KULINARIKA
Skodelica vrhunske kave ali beljakovinski šejk? Lahek zajtrk ali malce konkretnejši obrok, ki vas bo nasitil večji del aktivnega dne? Čaka vas nov dan. Mesto, ki ga boste šele spoznali. Posel, ki ga boste sklenili. In nagrada ob koncu uspešnega dne? Kulinarične mojstrovine ali pijača na strehi hotela z razgledom na nočni Zagreb. Hotel Zonar Zagreb svoj razkošni zajtrk, samopostrežno kosilo in večerjo streže v restavraciji NRG, celotno pripravo hrane pa lahko spremljate zahvaljujoč naši odprti kuhinji. Poleg restavracije NRG se nahaja naš prostor za sestanke in prireditve s teraso – Bubbles. Bubbles je popolno mesto za zasebne večerje, pa tudi za organizacijo manjših dogodkov, saj je v njegovem sklopu tudi terasa z japonskim vrtom. V preddverju hotela se nahajata Skin2Skin Bar ter delikatesna trgovina Offishial Salmon Deli, na strehi hotela pa edinstven Cherry Pop bar ob bazenu.

Ponudba je del kategorij:

Ne spreglej ostalih super ponudb

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 5
Vrsar, Hrvaška

Pomladni oddih v mobilnih hiškah v kampu Koversada Covered v Vrsarju

Krasna pomlad v Istri!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Novigrad, Hrvaška

Mega paket s polpenzionom za 2 osebi v Aminess Vival Maestral Hotelu

Miren in sproščujoč oddih na morju! Otrok do 9,99 let VKLJUČEN V CENO!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Portorož, Slovenija

Oddih s polpenzionom v PRENOVLJENEM Remisens Hotelu Lucija 4* v Portorožu

PRENOVLJEN HOTEL!

Otrok do 12. leta GRATIS! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Portorož, Slovenija

PREDPOLETNI RELAX s polpenzionom v Lifeclass hotelih 4* v Portorožu!

Vrednost kupona je 40,00 €. Razliko 230,00 € do polne cene (270,00 €) plačate direktno ponudniku.

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 4
NOVO Ankaran, Slovenija

Zimski oddih v butičnem Hotelu Rezidenca Ortus 3* v Ankaranu

Vrednost kupona je 69,80 €. Razliko 279,20 € do polne cene (349,00 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte vseh aranžmajev med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 4
NOVO Šilo, Krk, Hrvaška

Pomladni oddih v krasnih mobilnih hišicah kampa Tiha v Šilu na Krku

TUDI ZA PRVOMAJSKE POČITNICE!

Popoln morski oddih na otoku metuljev! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!