- Potovanja (336)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Namestitve smučanje
- Istra
- Novoletne počitnice, silvestrovo
- Ski opening
- Zimske počitnice
- Mobilne hiške
- Glamping in kampiranje
- Terme
- Apartmaji
- Terme Čatež
- Šolske počitnice
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Slovenska Obala
- Metropole
- Narava in sprostitev
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Hoteli Hrvaška
- 50 % na 3-dnevni mega paket za 2 osebi v Top-Termah Topusko: 2x nočitev s polpenzionom v hotelu Toplica + 3-dnevno neomejeno kopanje v notranjem bazenu s termalno vodo + neomejena uporaba savne + 1x delna ročna masaža za oba (20 min)!
Doživite adrenalinsko zabavo Croatia Trophy! Dne 30. 4. 2015 se bo pred hotelom odvil štart, cca 80 vozil, 250 sodnikov in kratki program! Izberete lahko tudi 4-dnevni prvomajski paket (termin 30. 4. - 3. 5.) za 132 €.
Podarite si popoln odmerek sprostitve.
V sklopu term se nahaja hotel Toplica z 232 ležišči v 58 enoposteljnih in 88 dvoposteljnih sobah. Hotel ima dve restavraciji - Pansion in a la carte restavracija, rekreacijski center z bazenom, savno, telovadnico, fitnes, prostor za terapijo in wellness, namizni tenis, kolesa, štiripasovno kegljišče; našli boste tudi podružnici dveh bank, trgovine s spominki, dva bara in zunanjo teraso.
V bližini hotela so zunanji bazeni - 5 bazenov različnih velikosti, globine in temperature, igrišče za odbojko na mivki, tri teniška igrišča, kegljišče, mini golf, zunanja restavracija. Vsi bazeni (notranji in zunanji) so napolnjeni s termalno vodo. Termalna voda je vulkanskega izvora, temperatura vira je 68-72 °C, temperatura v bazenih pa se giblje med 27-34 °C ...
Dodatna zanimivost:
Dne 30. 4. 2015 se bo pred hotelom odvil štart, cca 80 vozil, 250 sodnikov in kratki program: https://www.youtube.com/watch?v=yEANylzOwXA.
Trophy day se bo odvijal 3. 5. 2015 na lokaciji cca 15 km od hotela:
https://www.youtube.com/watch?v=QnXoQmp8YAw; https://www.youtube.com/watch?v=bSadojmKMgo
Več si lahko preberete tudi na http://croatia-trophy.org/ct/.
Več o "Biciklijadi Top - Terme 2015" si lahko preberete"tukaj".
Ne spreglej ostalih super ponudb
ZIMA! Family hotel Amarin 4* s polnim penzionom, wellnessom in bazeni v Rovinju!
Najbolj priljubljeno prizorišče v Istri za zabavo in sprostitev najmlajših gostov in njihovih staršev. Family hotel Amarin nudi wellness s savnami, bazene in veliko zabavnih aktivnosti za male in velike.
Zimski oddih s polpenzionom v Hotelu Admiral 4* v mondeni Opatiji
Doživite čarobno zimo v objemu morja in svežega zraka na hrvaški obali!
BOOM NEDELJA s polpenzionom in smučanjem v NOVEM Grmovškovem domu na Kopah
Prenovljene, širše proge, 3 nove freestyle proge, 2 novi štirisedežnici in vlečnica! Kope postajajo najbolj moderno smučišče v Sloveniji!
Morski oddih s polpenzionom in uporabo wellnessa v Hotelu Eden 4*
Vključeno bivanje otroka do 11,99 let! Ne spreglejte vseh opcij in terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Termlani oddih s polpenzionom v Hotelu Well**** v Termah Tuhelj
Vrednost kupona je 43,00 €. Razliko 246,00 € do polne cene (289,00 €) plačate direktno ponudniku. V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!
Romantično zasebno SPA doživetje v Spa Suite Dobrna 4*
Zasebni Spa oddih v Termah Dobrna! Razvajajta se v dvoje in uživajta v trenutkih, ki so ustvarjeni samo za vaju!




