Lahko kupujete! Aktivne so sledeče ponudbe:
Mega oddih s polpenzionom v Hotelu Agava 4*
Vrednost kupona je 84,00 €. Razliko 336,00 € do polne cene (420,00 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte vseh opcij in terminov med dodatnimi možnostmi ponudbe.
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Šolske počitnice
- Ostali hoteli
- Poletne počitnice
Nepozabno sproščanje ob kristalnem morju! SUPER CENA za mega oddih za 2 osebi v Hotelu Agava 4* v Neumu: 3x nočitev s polpenzionom v dvoposteljni klimatizirani sobi z balkonom in pogledom na morje + wi-fi in brezplačno parkirno mesto!
Vrednost kupona je 83,00 €. Razliko 331,00 € do polne cene (414,00 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte vseh opcij in terminov med dodatnimi možnostmi ponudbe.
Hotel Agava**** je lociran v središču mesta Neum, od morja in plaže pa je oddaljen le 80 m. Ponuja 23 luksuzno opremljenih apartmajev in sob, restavracijo in bar.
SOBE
Sobe so velike 15–25 m2 in imajo zasebno kopalnico s prho ali kadjo in sušilcem za lase. Opremljene so s kabelsko televizijo, brezžičnim internetom, klimo, hladilnikom in telefonom. Sobe imajo balkon s pogledom na morje.
PLAŽE
Do najbližje plaže vas loči le 80 metrov. Plaža je prijetna in urejena in je primerna za otroke, družine in starejše ljudi. Plaža nudi tudi kabine s tušem v okolici pa se lahko zabavete tudi z najemom čolna, kanujev, vodnih smuči in ostale opreme, ki bo poskrbela za povsem zabavne počitnice. V poletnih večerih prirejajo tudi večere ob živi glasbi in plesu.
KULINARIKA
Hotelska restvracija nudi dnevno sveže pripravljene jedi iz lokalnih sestavin in po tradicionalnih receptih. Okusite lahko tako tradicionalno hrano kot tudi moderne različice priljubljenih jedi iz vsega sveta.
NEUM
Neum je zanimivo izhodišče za obisk bližnjih znanih destinacij: Dubrovnik, Međugorje, Korčula, Neretva, jama Vjetrenica. Zaledje Neuma je dobro poznano zaradi številnih arheoloških in zgodovinskih znamenitosti pa tudi zaradi številnih kraških jam, izmed katerih še posebej izstopata Vjetrenica in Popovo polje. V njih lahko srečate avtohtono človeško ribico.
Lokacija - Oddaljenost
- morje 80 m
- center 500 m
- plaža 80 m
- trgovina 50 m
- restavracija 50 m
- letališče 85 km
- ambulanta 50 m
- lekarna 50 m
- parkiranje 5 m
- pošta 400 m
- Avtobusna postaja 500 m
Ne spreglej ostalih super ponudb
Morski oddih v mobilnih hiškah kampa Valkanela v Vrsarju
Popolno poletje na čudoviti zeleni obali zahodne Istre!
Prijeten oddih v Resortu Amarin 4* v Rovinju
Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Popoln oddih s polpenzionom v Resortu Villas Rubin 3* v Rovinju
Sproščujoče počitnice na hrvaški obali! Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Romantični oddih za 2 osebi na Opatijski rivieri, v hotelu Lovran 3*
Poletna sprostitev na Opatijski rivieri!
Odličen morski oddih s polpenzionom v Hotelu Pula 3*
Vrednost kupona je 65,00 €. Razliko 378,00 € do polne cene (443,00 €) plačate direktno ponudniku. V tej ponudbi lahko izberete tudi druge opcije, ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Popolne počitnice s polpenzionom v Hotelu Albamaris 3* v Biogradu na Moru
Vrednost kupona je 118,24 €. Razliko 670,00 € do polne cene (788,24 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe.