-
Prikaži vse iz kategorije:
- Počitnice z letalom
- Letališče Ljubljana
- Turčija
- Turška riviera
All inclusive počitnice z letalom v hotelu Blue Star 4* na Turški Rivijeri: 7x nočitev za 1 osebo v standard 2+2 sobi + letalski prevoz iz Ljubljane + 1 kos oddane in 1 kos ročne prtljage + slovensko govoreči predstavnik na destinaciji + uporaba zunanjega bazena + fitnes!
Hotel leži 1km od centra Alanye, najbližja plaža je famozna Kleopatrina peščena plaža. Skočite pa lahko tudi v hotelski zunanji bazen in aquapark s tobogani.
Končno ceno glede na izbrano število oseb in termin preračunate na prvem koraku nakupa.
Avtomatska rezervacija termina
Pri tej ponudbi lahko rezervacijo termina opravite direktno preko rezervacijskega sistema 1nadan.
Hotel Blue Star**** leži 1 km od centra Alanya, 1.5 km od pristanišča, 100 km od letališča. Čas transferja je približno 2 uri. Hotelska ponudba obsega recepcijo s sprejemnico, TV kotiček, internetni kotiček (doplačilo), trgovino s spominki, amfiteater.
Standardne sobe so velike približno 18 m², preprosto opremljene s klimatsko napravo, brezplačnim Wi-Fi, Sat TV, sefom, mini barom, kopalnico, sušilnikom za lase in balkonom. Nudijo možnost 2 pomožnih ležišč.
Na voljo je glavna hotelska restavracija, bar ob bazenu in bar na plaži.
Z doplačilom je na voljo savna.
Hotelsko ponudbo dopolnjuje zunanji bazen in manjši aquapark s tobogani, na voljo je tudi terasa za sončenje.
Hotel leži 500 m od Kleopatrine peščene plaže, kjer so z doplačilom na voljo senčniki in ležalniki ter vodni športi.
Turčija, uradno Republika Turčija, je obmorska država, ki ima ozemlje razdeljeno med Evropo in Azijo, osrčje države pa predstavlja Anatolski polotok med Črnim in Sredozemskim morjem. Turčija je prostrana dežela nasprotij, prepletena z vonjem po začimbah in usnju, svetleča od svile, zlata in srebra, kjer nas navduši sožitje sodobnega življenja in bogate, več tisoč let dolge zgodovine in z njo povezane kulturne dediščine. Impozantno gorovje Taurus okvirja najlepšo obalo Turčije, znano kot Turška riviera, katere biser je Antalijski zaliv, ki je s priljubljenimi obmorskimi letovišči in dolgimi sončnimi poletji idealen počitniški cilj. Idilične vasice, nešteti spomeniki preteklih civilizacij, romantični zalivi, več kilometrov dolge peščene in prodnate plaže s kristalno čistim morjem očarajo vsakogar.
Alanija je najstarejše turistično mesto turške riviere se razprostira na vzhodni strani južne obale. Poznana je po plantažah banan, trdnjavi z rdečim stolpom »Kizil Kule«, obzidjem ter po Kleopatrini plaži. Živahno mestno središče s številnimi trgovinami, bari in restavracijami kar vabi na potep. Zaradi živahnega nočnega življenja in številnih diskotek je ta kraj predvsem priljubljen pri mladih.
Ne spreglej ostalih super ponudb
All inclusive počitnice z letalom iz Ljubljane v Siva Grand Beach 4* v Hurgadi!
Hotel z zasebno peščeno plažo, zunanjim bazenom in otroškim bazenom, na voljo so tudi namizni tenis, bilijard ter odbojka na mivki.
Poleti iz Ljubljane v all inclusive El Mouradi Port El Kantaoui 4* v Tuniziji!
Hotel se nahaja na plaži in v neposredni bližini centra turističnega letovišča Port El Kantaoui, ki ga krasijo tlakovane ulice, magične pojoče fontane ter bogata turistična ponudba.
Počitnice z letalom iz Ljubljane v NO NAME hotel 3* na otoku Lefkas v Grčiji!
Zavrtite ruleto in prihranite! Ime hotela je znano šele ob prihodu v kraj letovanja, presenetite se!
Poleti iz Ljubljane v all inclusive El Mouradi Club Kantaoui 4* v Tuniziji!
Hotel se nahaja na plaži in v neposredni bližini centra turističnega letovišča Port El Kantaoui, ki ga krasijo tlakovane ulice, magične pojoče fontane ter bogata turistična ponudba.
Počitnice z letalom iz Ljubljane v all inclusive Grand Resortu 4* v Hurgadi!
Hotel nudi očarljivo vzdušje kot iz 1001 noči. Leži ob peščeni plaži in neposredno ob nakupovalni pasaži Grand Mall-a.
All inclusive počitnice z letalom iz Ljubljane v King Tut Resortu 4* v Hurgadi!
Resort leži ob peščeni plaži in v bližini koralnega grebena. Na voljo sta dva bazena, eden s 4 tobogani, za zabavo pa je poskrbljeno tudi v diskoteki.





