Remisens Casa Bel Moretto 4* Portorož | 1nadan.si

Lahko kupujete! Aktivne so sledeče ponudbe:

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 2
Portorož, Slovenija

TERMINI DO 2.11.! Počitnice s polpenzionom v hotelu Lucija 3* v Portorožu!

Gostom hotela je na voljo Metropol Pool Lounge z dvema zunanjima bazenoma. V hotelu so dobrodošli tudi vaši hišni ljubljenčki.

Pomladni oddih za 2 osebi v Remisens Casa Bel Moretto 4* Depandansa v Portorožu: 1x nočitev s polpenzionom v standard 2+1 sobi + gratis 1 otrok do 7,99. leta + uporaba zunanjega bazena hotela Metropol + uporaba Metropol SPA + hišnim ljubljenčkom prijazno!

Depandansa se nahaja na vzpetini Sv. Lovrenca, v bližini plaže in je od centra oddaljena le nekaj minut hoje. Gostom je na voljo Metropol SPA z bazeni in savnami.

Remisens Casa Bel Moretto 4* Portorož
Remisens Casa Bel Moretto 4* Portorož
Remisens Casa Bel Moretto 4* Portorož
Remisens Casa Bel Moretto 4* Portorož
Remisens Casa Bel Moretto 4* Portorož
od 167,50€
    Kupi kupon

Končno ceno glede na izbrano število oseb in termin preračunate na prvem koraku nakupa.

Super cena
 
 

Avtomatska rezervacija termina

Pri tej ponudbi lahko rezervacijo termina opravite direktno preko rezervacijskega sistema 1nadan.
Prosti termini so konstantno ažurirani v koledarju unovčljivosti. Rezervacijo termina z vsemi potrebnimi podatki avtomatsko oddate v nakupnem procesu direktno preko rezervacijskega sistema 1nadan. Po plačilu naročila prejmete potrditev rezervacije na vaš e-mail. S prejemom potrditve je proces rezervacije zaključen in hotela ni potrebno kontaktirati.

Remisens Casa Bel Moretto 4* depandansa z lokacijo v zeleni oazi na vzpetini Sv. Lovrenca, svojim gostom zagotavlja mir za nemoten počitek in prvovrstno namestitev z nepozabnim razgledom na portoroško marino. Nahaja se v bližini plaže, od centra je oddaljena le nekaj minut hoje. Depandansa nudi 69 sob in je prijazna hišnim ljubljenčkom.

Standardna soba z zakonsko posteljo in balkonom ter pogledom na park, površine 20-22 m2 ponuja brezplačni Wi-Fi, LCD TV, neposredno telefonsko linijo, sef in mini bar. Kopalnica je opremljena s tušem in sušilnikom za lase. Sobe so klimatizirane.

Gostom depandanse je na voljo samopostrežni zajtrk in večerja v restavraciji Remisens Premium Hotela Metropol. Vsak dan so na voljo sveže pripravljene kulinarične specialitete, v katerih lahko gosti uživajo na terasi ob edinstvenem pogledu na Portorož. Osvežite in posladkate se lahko z doplačilom tudi v Lobby baru.

Sproščate se lahko v hotelu Metropol v Spa coni, ki ponuja notranji bazen in savne.

Gostom je na voljo Metropol Pool Lounge, ki je le nekaj korakov oddaljen od Remisens Premium Hotela Metropol. Ponuja zunanji bazen in bazen za neplavalce.

Ob doplačilu je na voljo je tudi Marina Portorož (ponuja najem plovil), teniška igrišča, mini golf, dve igrišči za košarko ter igrišče za odbojko.

Ne spreglej ostalih super ponudb

-50%

Električna viseča UV svetilka (2,8 W) za odganjanje mrčesa

Znebite se nadležnih komarjev, muh in drugih insektov!

-50%

Shranite svoje enkratne spomine v A4 fotoknjigo s 60 stranmi

Fotoknjiga je prenovljena, s povečanim obsegom s 50 na 60 strani!

Super cena

Kabinski Ultra Strong potovalni kovček Marina Style Elite 50

Potovalni kovček Cabin Spinner Ultra Strong Elite za nizkocenovne lete!

-70%
NOVO

Akumulatorski prenosni sekljalnik zelenjave in zelišč (250 ml)

Prenosen, polnljiv in enostaven za čiščenje – kuhanje še nikoli ni bilo tako preprosto!

Super cena
NOVO

Prenosnik HP EliteBook 830 G6 i5, 13,3"

Vrhunski dizajn, najkvalitetnejše komponente in neverjetna vzdržljivost!