-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Šolske počitnice
- Vikend paketi
- Metropole
- Ostali hoteli
- Zimske počitnice
Izkoristite priložnost za potep v Bosansko prestolnico! SUPER CENA za edinstven oddih za 2 osebi v prijetnem Motelu M Jasmin 3* v osrednjem predelu Sarajeva: 2x nočitev v dvoposteljni sobi + wi-fi in parkirno mesto!
Vrednost kupona je 11,02 €. Razliko 44,08 € do polne cene (55,10 €) plačate direktno ponudniku.
V Sarajevu, srcu Balkana in glavnem mestu Bosne in Hercegovine, se stikata vzhod in zahod ter dolga in bogata zgodovina verskih in kulturnih raznolikosti. Ravno zato mu mnogi pravijo evropski Jeruzalem ali Jeruzalem Balkana. Sarajevo slovi po avtentični kulturi in načinu živjenja.
Glavno mesto BiH leži v središču Bosne, ob bregovih reke Miljacke, obdano z vencem planin - Jahorine, Bjelašnice, Trebevića in Igmana in je v novem tisočletju zasluženo na seznamu priljubljenih turističnih destinacij.
Motel Jasmin je objekt s tremi zvezdicami, zgrajen v začetku leta 2008 in popolnoma obnovljen leta 2011, ki stoji v osrednjem delu mesta, na tranzitni poti nad stadionom (Grbavica) FK Željezničar, 4,8 km od tržnice Markale in 40 minut hoda od Večnega ognja. Razpolaga s 25 sobami (dvoposteljne z možnostjo dodajanja pomožnih ležišč), ki so opremljene s satelitsko TV in lastno kopalnico. Določene sobe imajo razgled na mesto. Prepričani smo, da bo ena od njih vaš dom na poti oz. kraj, kjer se boste počutili kot doma.
Ne spreglej ostalih super ponudb
TERMINI 17.5.-19.9.! Hotel Delfin s polpenzionom in vodno igralnico v Poreču!
Hotel je 5 km oddaljen od Poreča in se nahaja na polotoku, prekritem z borovim gozdom in urejenimi kamnitimi ter prodnimi plažami. Na voljo je tudi zunanji bazen z morsko vodo in vodna igralnica.
POLETJE! Počitnice s polpenzionom plus v Depandansi Slaven 3* ob plaži v Selcah!
Depandansa Slaven le nekaj korakov stran od ene najlepših plaž Riviere sredi mediteranskega rastja in ponuja odlično izhodišče za vaše aktivne ali sproščujoče počitnice.
POLETJE! Počitnice s polpenzionom in pijačo v hotelu Kaštel 3* v Crikvenici!
Hotel Kaštel, nekoč samostan in kraj miru in mirnega premišljevanja, je danes priljubljena počitniška destinacija v osrčju Kvarnerja. Uživajte v navdihujoči lokaciji, izvirni arhitekturi in v čudovitem razgledu na morje.
Termalne počitnice za dve osebi v Hotelu Bioterme 4*
Preživite sproščujoče počitnice v edinem okolju prijaznem hotelu v severovzhodnem delu Slovenije. Ne spreglejte vseh opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe.
Poletne počitnice s polpenzionom v vrhunskem Valamar Diamant Hotelu 4*
Hotel za rekreacijo in sprostitev! Ne spreglejte vseh terminov med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Nepozabni glamping oddih v pravih vinskih sodih na Ptuju
Oddih v vinskem sodu, savnanje v panonski hiši in vinskem sodu, kopanje v termalni vodi! Ne spreglejte ostalih opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe!



