-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Šolske počitnice
- Vikend paketi
- Hoteli Slovenija
- Zimske počitnice
SUPER CENA za odličen oddih za 2 osebi v Hotelu Ribno 3* superior na Bledu: 1x nočitev s polpenzionom v dvoposteljni superior sobi + pijača dobrodošlice + 1x 2-urna uporaba wellnessa + bon v vrednosti 5 € za masažo + wi-fi in parkirno mesto!
Vrednost kupona je 24,60 €. Razliko 98,40 € do polne cene (123,00 €) plačate direktno ponudniku.
Privoščite si aktivne in sproščujoče počitnice v Hotelu Ribno pri Bledu, edinem Zero Waste hotelu v Sloveniji, ki se ponaša s kar 40 prenovljenimi sobami!
Obdani boste s prečudovito naravo, ki ponuja neskončno možnosti za kolesarjenje, sprehode in pohode po okoliških hribih. Za vse kolesarje znamo dobro poskrbeti, saj smo specializiran kolesarki hotel. Kljub popolnemu odklopu boste lahko ostali povezani s svetom, saj imajo vse sobe wi-fi. Poskrbeli smo tudi za izvajanje varnostnih in higienskih priporočil, saj želimo, da se pri nas počutite varno in resnično uživate v svojih počitnicah. Pridite in si privoščite pravo sprostitev. Čaka vas prijazno osebje.
Hotel Ribno leži v neposredni bližini Bleda, v idilični gorenjski vasici, po kateri je dobil svoje ime. Njegova lega na robu smrekovega gozda, kjer lahko prisluhnete žvrgolenju ptic, navdušuje vse, željne miru in sprostitve v tesnem stiku z naravo. Hotel je odlična izhodiščna točka za pohodniške in kolesarske ture.
Prijeten ambient restavracije, panoramska terasa in zelenica ob hotelu vabijo na kulinarične užitke ob veselem druženju, naj bo povod zanj družinsko kosilo, obletnica, piknik ali celo poročno slavje.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Poletne počitnice s polpenzionom v Grmovškovem domu na Kopah
Napolnite si baterije na zelenem Pohorju! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Bioterme 4* Mali Nedelja: sanjski POLETNI paket s kopanjem in polpenzionom
Preživite sproščujoče počitnice v edinem okolju prijaznem hotelu v severovzhodnem delu Slovenije. Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe.
Krasen poletni oddih s polpenzionom za 2 osebi v Resortu Petalon 4*
Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Sproščen oddih v dvoje s polpenzionom v Thermal Resortu Lendava
Sproščujoč pobeg od sivega vsakdana! Vključen je pester družinski animacijski program z Vitezom Miho!
Morski oddih v hotelu IN 4* & Crvena luka resort, Biogradu na Moru
Sodobno udobje ob Jadranskem morju! Ne spreglejte ostalih opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Oddih s polpenzionom v depandansi Hotela Termal 4* v Termah 3000
Ne spreglejte vseh opcij in terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!