Domačija Knez, Strunjan, oddih za 2 | 1nadan.si

SUPER CENA za krasen oddih za 2 osebi na domačiji Knez v Strunjanu: 2x + 1x GRATIS nočitev + posteljnina in brisače + ogrevanje, klimatska naprava in elektrika + gratis: degustacija olivnega olja, testiranje naravne kozmetike Knez in artičokin čaj + wi-fi in parking!

Pri tej ponudbi lahko izberete tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Domačija Knez, Strunjan, oddih za 2
Domačija Knez, Strunjan, oddih za 2
Domačija Knez, Strunjan, oddih za 2
Domačija Knez, Strunjan, oddih za 2
Domačija Knez, Strunjan, oddih za 2
140,00€
    Kupi kupon
Super cena
 
 

DOMAČIJA KNEZ
Domačija Knez je umeščena v čudovito  naravno okolje, nedaleč od morja. Gostom nudijo bivanje v apartmajih in studijih Knez, ki so doma v čudovitem naravnem okolju. Opremljeni so tako, da se v njih nadaljuje sproščenost zunanjega sveta. Pozitivna energija okolja se občuti tudi v njihovih prostorih. Gostje imajo pri njih občutek velike sproščenosti, kar je posledica dobrega počitka in mirnega spanca.

STRUNJAN
Med Piranom in Izolo, tam kjer prepadne klifaste stene že stoletja grize morje, se sproščeno razteza strunjanski zaliv z dolino izjemnih lepot. Tukaj so že pred več sto leti domačini pridobivali sol iz morja in lajšali tegobe življenja z zdravilnim blatom. Morje prinaša pozdrave vseh dežel sveta. Čudovite dišave obzorja in mehka zelena barva so kot preproga morju, ki seže v daljave. Nad morjem se zagledamo v gričke in vzpetine, kjer se trte refoška nastavljajo soncu. Oljke se z vso krasoto bohotijo na pobočjih in srkajo sredozemsko podnebje. Pravo kraljestvo favne in flore slovenskega primorja je droben delček neskončnosti, ki ga podarja narava. Zato je Strunjan upravičeno zaščiten kot naravni park. Morda boste tukaj srečali ptico ali rožico, kakršne še niste videli nikoli in nikjer in to ob trenutkih zasluženih dni počitka in sprostitve.

V solinskem zalivu leži STRUNJAN, letoviško in zdraviliško naselje. Do mondenega Portoroža so le štirje kilometri, v Koper pridete po 15 kilometrih in do Trsta vas loči le 25 km. Vse v neposredni bližini, bi lahko rekli,  če bi si to  le zaželeli. V trenutku lahko ustrežete svojim željam po pristnem stiku z modrozelenim delčkom narave.

Ne spreglej ostalih super ponudb

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 3
Rovinj, Hrvaška

Popoln oddih s polpenzionom v Resortu Villas Rubin 3* v Rovinju

OTROK DO 12. LETA GRATIS!

Sproščujoče počitnice na hrvaški obali! Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 3  |   Oseb: 4
Tar, Hrvaška

Morski oddih v bližini Poreča, v mobilnih hiškah Santa Marina Kamp 5*!

Ne spreglejte vseh opcij in terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Laško, Slovenija

Termalni oddih za sprostitev v PRENOVLJENEM Hotelu Zdravilišče Laško 4*

Vrednost kupona je 47,00 €. Razliko 268,00 € do polne cene (315,00 €) plačate direktno ponudniku.

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Vrsar, Hrvaška

Krasen poletni oddih s polpenzionom za 2 osebi v Resortu Petalon 4*

Vključeno bivanje 1 otroka do 11,99 let! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 4
NOVO Rovinj, Hrvaška

Prijeten oddih v Resortu Amarin 4* v Rovinju

Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 6
NOVO Rovinj, Hrvaška

Krasne počitnice v mobilnih hiškah v kampu Polari v Rovinju

Poletni oddih v prelepem Rovinju!