Lahko kupujete! Aktivne so sledeče ponudbe:
Popoln oddih v eni izmed 2 evropskih metropol
Dva otroka do 18 let bivata gratis! Izberete lahko tudi 3x nočitev z zajtrkom za 209 €. Kupone lahko unovčite vse do 27. 1. 2024!
Popoln 3-dnevni oddih v madžarski prestolnici
Dva otroka do 18 let bivata gratis! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Popoln 3-dnevni oddih v Berlinu, na izbiro kar 4 hoteli!
Kupone lahko unovčite vse do 26. 1. 2024! Dva otroka do 18 let bivata gratis! Izberete lahko tudi 4-dnevni oddih (3x nočitev) za 179 €.
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Šolske počitnice
- Vikend paketi
- Metropole
- Ostali hoteli
La dolce vita v Benetkah! SUPER CENA za oddih za 2 osebi v A&O hotelu Venice Mestre, v slovitih Benetkah: 2x nočitev s samopostrežnim zajtrkom! Dva otroka do 18 let bivata gratis!
Izberete lahko tudi 3x nočitev za 179 €. Kupone lahko unovčite vse do 13. 12. 2023!
A&O hoteli in hostli so že od leta 2000 najboljša in cenovno najugodnejša izbira za vse, ki na potovanjih gledate na ceno, našli pa jih boste v številnih evropskih metropolah. Inovativna kobinacija hotela in hostla pod eno straho gostom ponuja široko paleto različnih sob v različnih cenovnih razredih. Prav to je razlog, zakaj so A&O hoteli priljubljeni med tako raznolikimi skupinami gostov.
A&O je sodoben in opremljen s popolnoma novim konceptom oblikovanja. S svojim XXL lobbyjem in 24-urnim barom ste vabljeni ne le k dobremu spanju, ampak tudi k sprostitvi v skupnih prostorih! Lepo vreme in la dolce vita lahko uživate ob okusni kavi. Otroci se lahko igrajo v posebnem igralnem prostoru. Absolutni presežek je svetel atrij za zajtrk. Pomagajte si z zdravo in hranljivo hrano na samopostrežnem zajtrku all-yo-can-eat -ravno tisto, kar potrebujete za raziskovanje Benetk!
Ne spreglej ostalih super ponudb
Wellness paket za 2 v Stubičkih Toplicah z vključeno masažo
Obiščite čudovito hrvaško naravo tik ob slovenski meji! Ne spreglejte vseh opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe.
Morski oddih s polpenzionom v Remisens Hotelu Lucija 3* v Portorožu
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
POMLAD! Oddih z razgledom v hotelu Gran Vista 3* s polpenzionom!
Hotel se nahaja na vrhu griča sredi urejenega in vzdrževanega parka nedaleč od Poreča na osrednji lokaciji v Zelena Resortu, ki je odlična baza za raziskovanje celotne okolice.
Poletni oddih s polpenzionom v Grmovškovem domu na Kopah, Pohorje
Preživite dopust v idilični naravi.
PRED POLETNI termalni oddih za 2 v Hotelu Thermana Park Laško 4*
Vrednost kupona je 39,00 €. Razliko 222,00 € do polne cene (261,00 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte vseh opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Nepozaben oddih s polpenzionom za 2 osebi v hotelu Neptun na Brionih
Vrednost kupona je 60,00 €. Razliko 240,00 € do polne cene (300,00 €) plačate direktno ponudniku.