Hotel Materada 3* Plava Laguna, Poreč | 1nadan.si

Lahko kupujete! Aktivne so sledeče ponudbe:

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 2
Poreč, Hrvaška

JESEN! Oddih s polpenzionom v hotelu Molindrio 4* z bazenom in wellnessom!

Hotel s 4 zvezdicami v Poreču bo dvignil vašo počitniško izkušnjo na višjo raven. Vključen polpenzion in wellness.

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 6
Umag, Hrvaška

TERMINI 23.4.-3.10.! Mobilne hiške v kampu Stella Maris 4* z bazeni v Umagu!

Mobilne hišice kampa Stella Maris nudijo vso udobnost modernega kampiranja in so v bližini prodnate in peščene plaže. Na voljo tudi kompleks bazenov, uporaba igrišča za odbojko na mivki in ostalih večnamenskih igrišč.

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 2
Umag, Hrvaška

TERMINI 23.4.-26.9.! Počitnice v apartmajih Stella 3* v Umagu z vodnim igriščem!

Oddahnite si v srcu zahodne obale Istre: prostrani apartmaji Stella se nahajajo v mirnem, gozdnatem predelu, a še vedno v neposredni bližini vseh vsebin resorta Stella Maris.

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 2
Poreč, Hrvaška

TERMINI 17.5.-26.9.! Počitnice s polpenzionom v hotelu Gran Vista 3* v Poreču!

PIJAČA OB VEČERJI!

Hotel se nahaja na vrhu griča sredi urejenega in vzdrževanega parka nedaleč od Poreča na osrednji lokaciji v Zelena Resortu, ki je odlična baza za raziskovanje celotne okolice. Gostom sta na voljo dva zunanja bazena.

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 2
Umag, Hrvaška

TERMINI 22.5.-6.9.! All inclusive hotel Aurora 4* z uporabo bazenov v Umagu!

All inclusive vključuje samopostrežni zajtrk, kosilo, večerjo, snack in fast food na bazenu ter brezalkoholna in alkoholna domača pijača na baru. Na voljo tudi uporaba namiznega tenisa, strelišča in balinanja.

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 2
Poreč, Hrvaška

TERMINI 22.3.-3.10.! Počitnice s polpenzionom v hotelu Molindrio 4* v Poreču!

Hotel s 4 zvezdicami v Poreču bo dvignil vašo počitniško izkušnjo na višjo raven. Hotel je od plaže oddaljen 300 m. Ob hotelu so 3 zunanji bazeni, za otroke pa je na voljo igralnica in zunanje igrišče.

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 6
Umag, Hrvaška

TERMINI 30.4.-3.10.! Počitnice v mobilnih hiškah kampa Park Umag 4* z bazeni!

Večkrat nagrajen kamp, kjer so mobilne hišice obkrožene z mediteranskim zelenjem in imajo veliko teraso. Na voljo je bazenski kompleks z več kot 1.700 m2 vodnih površin, kar ga uvršča med največje v istrskih kampih.

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 2
Umag, Hrvaška

TERMINI 17.7.-26.9.! Počitnice s polpenzionom v Residence Garden Istra 4* v Umag

PRENOVLJEN HOTEL V 2026!

Hotel Garden Istra bo v letu 2026 prenovljen! Preizkusite prvi novosti in nadgradnje. V bivanje je vključena tudi pijača ob večerji, od sokov do namiznega belega in rdečega vina ter točenega piva.

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 2
Umag, Hrvaška

TERMINI 26.4.-19.9.! Apartmaji Polynesia 3* v Umagu z uporabo zunanjih bazenov!

Apartmaji s 3 zvezdicami v Umagu so prostrani in ležijo v bližini zaliva z betoniranimi in prodnatimi plažami. Za otroke je na voljo otroški bazen, hišni ljubljenčki so tudi dovoljeni.

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 2
Poreč, Hrvaška

TERMINI 17.5.-26.9.! Hotel Istra 3* s polpenzionom, snack-om in bazeni v Poreču!

Hotel gleda na čudovito uvalo in se nahaja nedaleč od Poreča na osrednji lokaciji v Zelena Resortu, ki je odlična baza za raziskovanje celotne okolice. Uživate lahko na zunanjem bazenu ali v mnogih aktivnostih.

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 2
Umag, Hrvaška

TERMINI 28.3.-26.9.! Hotel Umag 4* s polpenzionom, 5 bazeni in spray parkom!

Hotel lociran samo nekaj korakov od plaže v hotelu Umag, kjer so storitve prilagojene kolesarjem, saj so v okolici številne kolesarske poti. Po aktivnostih se sprostite v bazenskem kompleksu ali wellnessu.

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 2
Poreč, Hrvaška

TERMINI 17.4.-5.9.! All inclusive hotel Zorna 3* z zunanjimi bazeni v Poreču!

All inclusive vključuje samopostrežni zajtrk, kosilo in večerjo, pijačo ob obrokih in v baru, popoldanski snack, uporabo bilijarda, namiznega nogometa, tenis igrišč, mini golfa, balinanja, koles, squasha in kanujev.

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 2
Poreč, Hrvaška

POLETJE! Počitnice s polpenzionom v hotelu Delfin z vodno igralnico v Poreču!

Hotel je 5 km oddaljen od Poreča in se nahaja na polotoku, prekritem z borovim gozdom in urejenimi kamnitimi ter prodnimi plažami. Na voljo je tudi zunanji bazen z morsko vodo in vodna igralnica.

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 2
Umag, Hrvaška

TERMINI 17.7.-26.9.! Počitnice s polpenzionom v hotelu Garden Istra 4* v Umagu!

PRENOVLJEN HOTEL V 2026!

Hotel Garden Istra bo v letu 2026 prenovljen! Bodite prvi v renoviranem hotelu in uživajte v novostih. V bivanje je vključena tudi pijača ob večerji, od sokov do namiznega belega in rdečega vina ter točenega piva.

Počitnice za 2 osebi v hotelu Materada 3* Plava Laguna v Poreču: 1x nočitev s polpenzionom v Klasični 2+1 sobi s pogledom na park + 1 otrok do 4,99 let gratis + uporaba 2 zunanjih sladkovodnih bazenov, eden izmed njih je otroški + uporaba igrišča za odbojko na mivki + pijača ob večerji!

Hotel je znan po svojem šarmu in edinstvenem vzdušju, lepi okolici in parku ter eni od najlepših plaž v Poreču. Poslužuje se naziva »family friendly« zaradi bogate otroške ponudbe.

Hotel Materada 3* Plava Laguna, Poreč
Hotel Materada 3* Plava Laguna, Poreč
Hotel Materada 3* Plava Laguna, Poreč
Hotel Materada 3* Plava Laguna, Poreč
Hotel Materada 3* Plava Laguna, Poreč
od 112,60€
    Kupi kupon

Končno ceno glede na izbrano število oseb in termin preračunate na prvem koraku nakupa.

Super cena
 
 

Avtomatska rezervacija termina

Pri tej ponudbi lahko rezervacijo termina opravite direktno preko rezervacijskega sistema 1nadan.
Prosti termini so konstantno ažurirani v koledarju unovčljivosti. Rezervacijo termina z vsemi potrebnimi podatki avtomatsko oddate v nakupnem procesu direktno preko rezervacijskega sistema 1nadan. Po plačilu naročila prejmete potrditev rezervacije na vaš e-mail. S prejemom potrditve je proces rezervacije zaključen in hotela ni potrebno kontaktirati.
Plačilo na obroke

Hotel Materada 3* je znan po svojem šarmu in edinstvenem vzdušju, lepi okolici ter parku. Ima 400 sob v 6 nadstropjih z dvigalom. Hotel ima 400 sob, otroško igrišče, salon za masažo in nego telesa, frizerski salon, Aperitiv bar in trgovino s spominki. 

Klasične sobe imajo površino od 15 do 18 m2. Soba ima dve enojni postelji, kopalnico s tušem in balkon s pogeldom na park. Vse sobe so klimatizirane in imajo sušilnik za lase, brezplačen Wi-Fi, SAT TV in telefon z možnostjo direktnih klicev.

Zajtrk in večerja sta na voljo v samopostrežni restavraciji, ob večerji je na voljo tudi pijača: sok, voda, namizno belo in rdeče vino, točeno pivo.

Na voljo sta 2 zunanja bazena s sladko vodo, eden izmed njih je otroški bazen. Ob bazenih najdete tudi bar, glede na razpoložljivost so na voljo tud ležalniki in senčniki.

Plaža je 100 m oddaljena od hotela in je tlakovana, kamnita in travnata. Ob plaži so prhe, restavracije in bari. Z doplačilom so na voljo tudi ležalniki in senčniki. 

Uporaba igrišča za odbojko na mivki. Z doplačilom so na voljo tenis, namizni tenis, mini golf, vodna kolesa, kolesa, potapljanje in ski lift Poreč.

Ekipa Activities & Experience Team skrbi, da kar najlepše preživite svoj čas ter doživite nove in nepozabne izkušnje, o katerih boste pripovedovali vsem, ko se vrnete domov. Otroški programi so na voljo za otroke od starosti 4 do 17 let. Odrasle pa pričaka jutranja gimnastika ali vodna aerobika, športni turnirji ter večerni program z živo glasbo.

Ponudba je del kategorij:

Ne spreglej ostalih super ponudb

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Rovinj, Hrvaška

Popoln morski oddih v luksuznem dizajn hotelu Lone v Rovinju

Edinstven ambient in zatočišče pred vsakdanjim stresom. Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 2
Kope, Slovenija

BOOM NEDELJA s polpenzionom in smučanjem v NOVEM Grmovškovem domu na Kopah

SMUČANJE NA 13 PROGAH!

Prenovljene, širše proge, 3 nove freestyle proge, 2 novi štirisedežnici in vlečnica! Kope postajajo najbolj moderno smučišče v Sloveniji!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 3
Lovran, Hrvaška

Krasen zimski družinski oddih v Hotelu Excelsior 4* v Lovranu

Aktivnosti, zabave in sprostitve poln oddih za vso družino!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Opatija, Hrvaška

Praznični pobeg v Opatijo - oddih s polpenzionom v Hotelu Istra 3*

Zimska pravljica v Opatiji – popoln oddih z bogatim adventnim programom!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Mala Nedelja, Slovenija

Edinstveno glamping razvajanje v Sončni dolini Bioterme v Mali Nedelji

Preživite nepozabne, sproščujoče dneve, odmaknjeni od mestnega vrveža! Idealna izbira za družine! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 2
NOVO Stahovica, Slovenija

Oddih v osrčju narave, v Slovenia Eco resortu

Vrednost kupona je 18,00 €. Razliko 72,00 € do polne cene (90,00 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!