-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Šolske počitnice
- Metropole
- Ostali hoteli
- Novoletne počitnice, silvestrovo
SUPER CENA za popoln oddih za 2 osebi v novo odprtem hotelu Platinum 4* v centru Sarajeva: 2x nočitev z zajtrkom + kava/čaj v sobi + gratis topli napitki v lounge baru + peš ogled Sarajeva v spremstvu licenciranega vodnika + wi-fi in parking!
Vrednost kupona je 27 €. Razliko 108 € do polne cene (135 €) plačate direktno ponudniku. Spoznajte lepote čarobne prestolnice - bivanje v bližini vseh ključnih destinacij in mestnih znamenitosti!
DOBRODOŠLI V SARAJEVU!
Ko na tako majhnem mestu najdemo tako veliko kultur, religij in narodov, odkrijemo, kakšno bogastvo skriva ta naš planet. Za svoj šarm pa se Sarajevo lahko zahvali pisanim barvam orienta, Balkana in Zahoda, zaradi katerih je postalo eno najbolj živahnih prestolnic Evrope.
Obstaja veliko razlogov, zakaj iz leta v leto vse več obiskovalcev obišče Sarajevo. Bogata kulturna in zgodovinska dediščina, čudovita naravna okolica, odlična gastronomska ponudba, gostoljubnost domačinov, bogato kulturno življenje, zanimivo nočno življenje, ugodne cene ter ugoden geografski položaj so razlogi, zakaj to mesto čim prej obiskati.
HOTEL PLATINUM se nahaja v središču Sarajeva, v bližini zgodovinskega jedra mesta in le lučaj od kulturnih, umetniških, poslovnih, turističnih in gastronomskih znamenitosti. Hotel ponuja luksuzno oblikovane sobe, popolnoma prilagojene potrebam vsakega popotnika.
Vsaka soba je stilsko zasnovana, opremljena z mini barom, sefom, LCD TV, internetno wi-fi povezavo in telefonom ter lastno kopalnico. Na voljo sta prijeten ambient za zajtrk in aperitivni klub. V primeru, da pridete s svojim avtomobilom, ima hotel zagotovljene parkirne prostore. Elegantnost in diskretni luksuz z izrednim udobjem nudita poseben občutek toplote in intime, zaradi česar je hotel pravi kraj za sprostitev.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Morski oddih v mobilnih hiškah kampa Valkanela v Vrsarju
Popolno poletje na čudoviti zeleni obali zahodne Istre!
Prijeten oddih v Resortu Amarin 4* v Rovinju
Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Popoln oddih s polpenzionom v Resortu Villas Rubin 3* v Rovinju
Sproščujoče počitnice na hrvaški obali! Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Romantični oddih za 2 osebi na Opatijski rivieri, v hotelu Lovran 3*
Poletna sprostitev na Opatijski rivieri!
Odličen morski oddih s polpenzionom v Hotelu Pula 3*
Vrednost kupona je 65,00 €. Razliko 378,00 € do polne cene (443,00 €) plačate direktno ponudniku. V tej ponudbi lahko izberete tudi druge opcije, ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Popolne počitnice s polpenzionom v Hotelu Albamaris 3* v Biogradu na Moru
Vrednost kupona je 118,24 €. Razliko 670,00 € do polne cene (788,24 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe.