-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Šolske počitnice
- Metropole
- Ostali hoteli
- Krompirjeve počitnice
SUPER CENA na krasen oddih za 2 osebi v hotelu Promenade Inn by Zetta v Sarajevu: 2x nočitev z zajtrkom v standardni dvoposteljni sobi + wi-fi!
Vrednost kupona je 26,81 €. Razliko 107,24 € do polne cene (134,05 €) plačate direktno ponudniku. Pri tej ponudbi lahko izberete tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!
Promenade Inn by ZETTA se nahaja v coni za pešce v sarajevskem okrožju Stari Grad, le nekaj korakov stran od znamenitosti, kot so sarajevska katedrala, predel Baščaršija in Latinski most.
NAMESTITEV
Vse klimatizirane in zvočno izolirane sobe vključujejo predel s sedežno garnituro, pametno kabelsko TV, sef in pogled na glavno ulico. Vse enote imajo zasebno kopalnico s prho in bidejem, copati, sušilcem za lase ter brezplačnim toaletnim priborom.
ZNAMENITOSTI
Baščaršija je stari sarajevski "bazar" ter zgodovinsko in kulturno središče mesta. Baščaršija je bila zgrajena v 15. stoletju, ko je Isa-beg Ishaković ustanovil celotno mesto. Beseda Baščaršija izvira iz besede "baš", ki v turščini pomeni "glavna", torej Baščaršija pomeni "glavna ulica". Zaradi velikega požara v 19. stoletju je današnja Baščaršija dvakrat manjša kot nekoč. Baščaršija se nahaja na severnem bregu reke Miljacke, v občini Stari Grad Sarajevo.
Ne spreglej ostalih super ponudb
JESEN! oddih s polpenzionom v hotelu Sipar 4* v Umagu s shrambo za kolesa!
Pogled na morje in minimalistična eleganca hotela Sipar s štirimi zvezdicami, le nekaj korakov do plaže pomenita dober začetek vašega dopusta. Na voljo je brezplačna shramba za kolesa.
Oddih s polpenzionom na otočku Sv. Andrije v Island Hotelu Istra 4*
Čudovit hotel na simpatičnem otočku pri Rovinju! Vključeno bivanje 1 otroka do 11,99 let! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Morski oddih v mobilnih hiškah Premium BBQ kampa Valkanela v Vrsarju
Posteljnina, brisače in končno čiščenje vključeni! Popolno poletje na čudoviti zeleni obali zahodne Istre!
POZDRAV POLETJU s polpenzionom v Hotelu Excelsior 4* v Lovranu
Krasni topli dnevi na morju!
Termalne počitnice v glampingu Sončna dolina v Biotermah!
Preživite nepozabne, sproščujoče dneve, odmaknjeni od mestnega vrveža! Idealna izbira za družine! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Krasen oddih v Forest Apartments Videc 3* na Mariborskem Pohorju
V tej ponudbi je na voljo tudi druga opcija, preverite med dodatnimi možnostmi!




