Vizažistka Manco Maselj, tecaj licenja | 1nadan.si

-74% na tečaj ličenja pod vodstvom izkušene vizažistke Mance Maselj (3 šolske ure): individualni pristop glede ličenja za vaš tip obraza + svetovanje kako oblikovati pričesko + GRATIS: dodatna oseba, ki pride zraven, gleda in se uči!

Pridobite si praktično znanje o tem, kako lahko najbolj učinkovito poudarite svoje prednosti in prikrijete pomanjkljivosti!

17,90€
    Kupi kupon
Vrednost:
70,00 €
-74%
Prihranek:
52,10 €
 
 

Naučite se izbrati prava ličila zase in postopkov ličenja za prekrasen videz!

Tečaj ličenja pod vodstvom izkušene vizažistke Mance Maselj zajema:
- strokovno INDIVIDUALNO oblikovanje obrvi
- NASVET (svetovanje) o oblikovanju in barvi pričeske, primerne za vas
- individualno študijo vašega obraza ter primerno ličenje zanj
- nasvete glede nakupa primernih ličil
- praktično znanje o tem, kako z ličili najbolje poudarite svoje prednosti in prikrijete pomanjkljivosti
- znanje, da si sami izdelate profesionalni make-up (lahko boste naličile tudi vaše prijateljice)
- nasvete glede načina ličenja, ki bo ustrezalo prav vašemu obrazu
- novo dojemanje in razumevanje postopka ličenja za prekrasen videz.

Manca Maselj je priznana slovenska vizažistka. Eksperimentiranje z ličili v najstinških letih jo je leta 1993 pripeljalo v profesionalne vode, saj se je takrat odločila za študij ličenja v Italiji, ki ga je uspešno zaključila.
Spekter njenega dela je zelo širok. Najemajo jo za modna snemanja, projekte v velikih modnih agencijah, pri izborih za Miss in Look of the Year, pri projektih Krke kozmetike in za nemško drubo LR international, Canadian Club, Lisca, Ericsson poleg tega liči tudi politike in medijske zvezde. Zadnja leta veliko poučuje zasebno in za različne naročnike. Poučevala je v drogerijah Y v Ljubljani in v drogerijah Zdravje in lepota. Njena specialnost so poročni in svečani make-upi.
Manca Maselj se individualno izobražuje tudi v kiparstvu pri akademski kiparki Anji Šmajdek. Oktobra 2004 je imela svojo prvo samostojno kiparsko razstavo v galeriji Cicero, zatem pa še tri skupinske razstave: dve v kulturnem domu Novo Mesto in eno v Ljubljani.

Ponudba je del kategorij:

Ne spreglej ostalih super ponudb

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 6
Vrsar, Hrvaška

Morski oddih v mobilnih hiškah kampa Valkanela v Vrsarju

Popolno poletje na čudoviti zeleni obali zahodne Istre!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 4
Rovinj, Hrvaška

Prijeten oddih v Resortu Amarin 4* v Rovinju

Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 3
Rovinj, Hrvaška

Popoln oddih s polpenzionom v Resortu Villas Rubin 3* v Rovinju

OTROK DO 12. LETA GRATIS!

Sproščujoče počitnice na hrvaški obali! Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Rogaška Slatina, Slovenija

Poletne počitnice v Grand hotelu Donat Superior v Rogaški Slatini!

Ne spreglejte vseh opcij bivanja in terminov med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Ankaran, Slovenija

Poletna avantura s kolesom v butičnem Hotelu Rezidenca Ortus 3* v Ankaranu

POLETNE POČITNICE!

Vrednost kupona je 79,20 €. Razliko 316,80 € do polne cene (396,00 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte vseh aranžmajev med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 4  |   Oseb: 2
NOVO Biograd na Moru, Hrvaška

Morske počitnice v hotelu Kornati 4* v Biograd na Moru!

V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi! Vrednost kupona je 139,00 €. Razliko 785,00 € do polne cene (924,00 €) plačate direktno ponudniku.