Valentinov oddih za 2 zaljubljena | 1nadan.si

Nepozabna romantika na morju! SUPER CENA za 3-dnevni valentinov oddih (13.-15. 2. 2015) za 2 osebi v Biogradu na moru: 2x nočitev s polpenzionom + specialitete izpod peke + zabavni program z živo glasbo + izlet z ladjico na sosednji otok Vrgado!

Preživite valentinovo na morju!

Valentinov oddih za 2 zaljubljena
Valentinov oddih za 2 zaljubljena
Valentinov oddih za 2 zaljubljena
91,07€
    Kupi kupon
Super cena
 
 

Zaljubljenci in tisti, ki to še boste! Preživite najlepši romantični praznik na morju! Nežno valovanje morja, svež zrak in prijetni sončni žarki bodo kot nalašč za čudovito obeležje vajine ljubezni.

Hiša Marinka stoji 200 m od morja, v samem centra Biograda. Sobe imajo teraso in TV.
Studio apartmaji in apartmaji Čančar stojijo 400 m od morja in 400 m od centra. Studio apartmaji imajo dnevni prostor, teraso in TV.
Villa Marijana stoji 200 m od morja in je v samem centru Biograda. Skupni TV v restavraciji in skupni hladilnik.
Studio apartmaji Vista stojijo 70 m od morja in 200 m od centra mesta. Vsi apartmaji imajo teraso, večina pa tudi pogled na morje.
Parkirni prostor je brezplačen ob objektih, za hiši Marinka in Villa Marijana je največ 300 m od objekta.

Biograd na moru je simpatično mesto in pristanišče v severni Dalmaciji, 28 km južno od Zadra. Leži na polotoku in kopnu. Na severni strani se nahaja zaliv Bošana, na južni pa Soline. Pred mestom sta otoka  Planac in Sveta Katarina (s svetilnikom). Iz mesta vozi trajekt za otok Pašman (mesto Tkon).
V bližnji okolici se nahajajo trije nacionalni parki: Paklenica, Kornati in Krka ter park narave Telašćica. Poleg bogate zgodovine, mesto karakterizirajo lepe plaže, slikoviti zalivi in raznovrsne namestitvene zmogljivosti. V mestu je veliko restavracij, ki ponujajo domače specialitete ali pa jedi iz mednarodnih kuhinj.

Ne spreglej ostalih super ponudb

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Kope, Slovenija

Poletne počitnice s polpenzionom v Grmovškovem domu na Kopah

Napolnite si baterije na zelenem Pohorju! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Moravske Toplice, Slovenija

Termalni oddih s polpenzionom in kopanjem; Hotel Vivat 5*, Terme Vivat

OTROK DO 11,99 LET GRATIS!

Celodnevno kopanje na dan prihoda in odhoda!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 4
Rovinj, Hrvaška

Prijeten oddih v Resortu Amarin 4* v Rovinju

Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Dobrna, Slovenija

Poletne počitnice s polpenzionom v Hotelu Švicarija 4*, Terme Dobrna

En otrok do 12. leta in en otrok do 4. leta BREZPLAČNO! Kopanje v termalnih bazenih tudi na dan odhoda!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Rimske Toplice, Slovenija

Termalne počitnice s kopanjem in savnanjem v Rimskih termah

Celodnevno kopanje tudi na dan prihoda in odhoda! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!

Super cena
Nočitev: 3  |   Oseb: 2
NOVO Neum, BiH

Mega oddih s polpenzionom v Hotelu Agava 4*

Vrednost kupona je 84,00 €. Razliko 336,00 € do polne cene (420,00 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte vseh opcij in terminov med dodatnimi možnostmi ponudbe.