Hotel Božica 4*, otok Šipan: oddih v dvoje | 1nadan.si

SUPER CENA za nepozaben oddih za 2 osebi v Hotelu Božica na otoku Šipanu pri Dubrovniku: 2x nočitev v economy sobi s strešnimi okni + polpenzion (bogat zajtrk in večerja) + pijača dobrodošlice + 1x 2-urna uporaba kajaka + brezplačen wi-fi in parkirno mesto!

V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije in termini bivanja - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!

Hotel Božica 4*, otok Šipan: oddih v dvoje
Hotel Božica 4*, otok Šipan: oddih v dvoje
Hotel Božica 4*, otok Šipan: oddih v dvoje
Hotel Božica 4*, otok Šipan: oddih v dvoje
Hotel Božica 4*, otok Šipan: oddih v dvoje
Hotel Božica 4*, otok Šipan: oddih v dvoje
224,00€
    Kupi kupon
Super cena
 
 

HOTEL BOŽICA
Ste že slišali za otok Šipan? Ne? No, to je razlog, zakaj se le 17 km oddaljeni Dubrovnik utaplja v množicah, Hotel Božica pa je mirno zatočišče vaših sanj. Iz hotela se razprostira krasen razgled na otoke, borovce in zasebno plažo. Med bivanjem v hotelu lahko uživate v pijači v salonu ali baru in zaplavate v infinity bazenu.
Hotel Božica stoji na sami obali morja in ima manjše število sob, kar vsakemu gostu zagotavlja občutek zasebnosti in varnosti. Vsak gost se obravnava individualno, zato v skladu z vašimi potrebami tudi organizirajo prevoze in vsebine na otoku, zasebne izlete in obiske Dubrovnika ter celo same menije oziroma podnubo hrane.

BAZEN
Zunanji ogrevani infinity bazen s sladko vodo leži poleg restavracije in bara, na terasi z razgledom na morje. Opremljen je z ležalniki in senčniki, na voljo so tudi brisače in prhe. Bazen se uporablja v skladu s priporočili HZJZ in bo dostopen glede na vremenske razmere.

ZASEBNA PLAŽA
Hotel Božica nima le lepega bazena, temveč tudi lastno zasebno plažo, na kateri je dovolj ležalnikov in senčnikov za vse goste, na voljo so tudi kopalne brisače in prhe.

SOBE
Vse sobe so dekorirane v umirjenih, nevtralnih tonih, imajo udobne postelje, klimo in wi-fi.
Economy soba je velika, udobna in elegantna soba v tretjem nadstropju z zakonsko posteljo ali dvema ločenima posteljama. Velika je 23 m2 in primerna za največ 3 osebe.

Šipan je znan že iz 15. stoletja, ko so številne premožne družine iz Dubrovnika tam zgradile svoje letne dvorce, med katerimi izstopa predvsem dvorec Sorgo. Otok zaznamujejo tudi številne cerkve, kot so cerkev sv. Antuna, sv. Mihajla, sv. Spasa, sv. Stjepana Prvomučenika, sv. Jerolima in sv. Petra, ogleda vreden pa je tudi Knežji dvor. Vsekakor med dopustom ne zamudite priložnosti za ogled Dubrovnika.

Ponudba je del kategorij:

Ne spreglej ostalih super ponudb

Super cena
Oseb: 1
Kope, Slovenija

Smučarska vozovnica z malico za smučarski center Kope

VKLJUČENA OKUSNA MALICA!

Prenovljene, širše proge, 3 nove freestyle proge, 2 novi štirisedežnici in vlečnica! Kope postajajo najbolj moderno smučišče v Sloveniji! Ne spreglejte vseh opcij smučarskih vozovnic med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Oseb: 1
Bled, Slovenija

Sprostitev z masažo, savno in kopanjem v Wellnessu Živa na Bledu

Wellness z rajskim razgledom na Bled!

Super cena
Oseb: 1
Ptuj, Slovenija

Celodnevno kopanje in kosilo v kopališču Vespasianus, GH Primus 4*sup Terme Ptuj

VKLJUČENO KOSILO!

Obilica užitkov in doživetij v slogu antičnega Rima!

Super cena
Oseb: 1
NOVO Ljubljana, Slovenija

Tajska masaža z aromatičnimi olji v salonu Puki tajske masaže, 60 min

Pri tej ponudbi lahko izberete tudi druge opcije, preverite med dodantimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Oseb: 1
NOVO Rimske Toplice, Slovenija

Kopanje v slogu starih Rimljanov v Rimskih termah!

Bazeni so zasnovani po vzoru rimskih kopališč, napolnjeni z zdravilno termalno vodo in se razprostirajo na 450 kvadratnih metrih!

-50%
Oseb: 1
NOVO Ljubljana, Slovenija

Refleksna masaža stopal in pregled po energijskih točkah

Razvajanje telesa in duha!