- Potovanja (522)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Namestitve smučanje
- Istra
- Mobilne hiške
- Zimske počitnice
- Glamping in kampiranje
- Terme
- Apartmaji
- Terme Čatež
- Križarjenja
- Šolske počitnice
- Velika noč
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Luksuzni oddihi
- Slovenska Obala
- Metropole
- Narava in sprostitev
- Ekskluzivni Last minute
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Ostali hoteli
- 53 % na 3-dnevni oddih (2x nočitev z zajtrkom) za 2 osebi v hotelu Aeroport*** Sagvar ob Blatnem jezeru na Madžarskem! Kuponi so unovčljivi skoraj celo leto, vse do 10. 9. 2015!
V tej ponudbi lahko izberete tudi 4-dnevni oddih (3x nočitev z zajtrkom) za 2 osebi za 77 €.
Dobrodošli na Madžarskem, v Hotelu Aeroport***!
Zavihajte rokave, odprašite kovčke, razgrnite zemljevide ali vključite navigacijo, vasica, le 5 km stran od Blatnega jezera, vaju pričakuje.
V turistični regiji boste lahko uživali vsi pohodniki, ribiči in jezdeci, skupaj z vsemi ljubitelji kulinaričnih užitkov. Spoznajte lepote države in njenih ljudi in nikar ne odidite mimo vsem znanega Blatnega jezera.
Hotel Aeroport se nahaja v vasici Ságvár, 8 km vzhodno od mesta Siofok in Blatnega jezera. Stavba je zgrajena v tradicionalnem arhitekturnem slogu madžarskih gradov s pridihom sodobnosti. Hotel leži v mirnem okolju, sredi 8000 m² velikega parka v vasici Ságvár. Izbirate lahko med sobami, ki so zasnovane v neobaročnem slogu ali so opremljene s pohištvom iz belega lesa. Uživate lahko v kopanju v bližnjem Blatnem jezeru, kjer so na voljo tudi vodni športi ali se odpravite na sproščujoč ribolov k ribniku Hidegvölgy ali pa obkolesarite 200 km poti okoli jezera.
To je enkratni oddih v dvoje samo 1 uro vožnje od Budimpešte! Vsi tisti, ki še nisti bili na Blatnem jezeru, verjemite nam, da se splača uživati v njegovi okolici.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Nepozaben izlet v Benetke s katamaranom
Izkoristite izjemno priložnost za ogled enega najbolj legendarnih mest na svetu! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!
Krasen oddih za 2 v Palazzo Rainis Hotel & Spa 4* v Novigradu
Razkošen hotel in očarljivo mesto na zahodni obali Istre - najboljša kombinacija!
Pomladni oddih s polpenzionom in kopanjem v Grand Hotelu Rogaška 4*
Grand Hotel Rogaška - hotel, ki umirja ter poživi telo in duha. Ne spreglejte vseh terminov med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Medeno razvajanje za 2 osebi v Hotelu Thermana Park Laško 4*
Vrednost kupona je 80,00 €. Razliko 453,80 € do polne cene (533,80 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte vseh opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe.
Pomladna eleganca in wellness razvajanje za dva v Grand hotelu Sava 4* v Rogaški
Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Morski oddih za 2 v Depandansi Primorka v Omišalju na otoku Krku
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!


