-
Prikaži vse iz kategorije:
- Apartmaji
- Namestitve smučanje
- Apartmaji Slovenija
First minute smučanje v Kranjski Gori, oddih z VKLJUČENIMI SMUČARSKIMI VOZOVNICAMI! - 64% na 3-dnevni smučarski oddih za 2 osebi v Apartmajski hiši Berghi*** v Kranjski Gori: 2x nočitev + pijača dobrodošlice + 3x dnevna smučarska vozovnica + 3x nočna smučarska vozovnica!
V ponudbi lahko izberete tudi 2x nočitev za 4 osebe (2 odrasla + 2 otroka) za 218 €!
Apartmajska hiša Berghi I, prej znana kot Vila Tatjana, stoji ob kolesarski stezi Kranjska Gora – Martuljek na mirni lokaciji v bližini gozda. Do centra mesta in smučišča je kratek, 7 minutni sprehod; oddaljenost mestnega središča je manj kot 500 metrov, od smučišča pa 700 metrov. V bližini se nahaja veliko trgovsko središče s trgovinami, lokali in restavracijami. Hiša Berghi I ponuja lično opremljene, udobne in skrbno vzdrževane sobe in apartmaje različnih velikosti, od najmanjših za 2 osebi, pa vse do skupinskih apartmajev za 12 oseb. Naše namestitve so nekadilske, v vseh apartmajih pa so dobrodošle tudi vaši hišni ljubljenci.
Kranjska Gora je odlično dopustniško središče. Pozimi nudi smučarske užitke tako začetnikom kot izurjenim smučarjem, a tudi tekači na smučeh, pohodniki in ostali ljubitelji zimskih aktivnosti se ne bodo dolgočasili. Poleti s svojim velikim številom sončnih dni nudi idealno izhodišče doživetij in aktivnega dopusta željnim gorskim kolesarjem, cestnim kolesarjem, planincem, pohodnikom, tekačem ter tudi vsem, ki si zaželijo le mirnega in sroščujočega oddiha v prečudoviti naravi, ob idealnih temperaturah. Osebje apartmajskih hiš Berghi vam z veseljem svetuje najboljše in naprimernejše aktivnosti, na vašo željo poskrbijo tudi za organizacijo dodatnih aktivnosti.
Ne spreglej ostalih super ponudb
TERMINI 17.5.-19.9.! Hotel Delfin s polpenzionom in vodno igralnico v Poreču!
Hotel je 5 km oddaljen od Poreča in se nahaja na polotoku, prekritem z borovim gozdom in urejenimi kamnitimi ter prodnimi plažami. Na voljo je tudi zunanji bazen z morsko vodo in vodna igralnica.
POLETJE! Počitnice s polpenzionom plus v Depandansi Slaven 3* ob plaži v Selcah!
Depandansa Slaven le nekaj korakov stran od ene najlepših plaž Riviere sredi mediteranskega rastja in ponuja odlično izhodišče za vaše aktivne ali sproščujoče počitnice.
POLETJE! Počitnice s polpenzionom in pijačo v hotelu Kaštel 3* v Crikvenici!
Hotel Kaštel, nekoč samostan in kraj miru in mirnega premišljevanja, je danes priljubljena počitniška destinacija v osrčju Kvarnerja. Uživajte v navdihujoči lokaciji, izvirni arhitekturi in v čudovitem razgledu na morje.
Termalne počitnice za dve osebi v Hotelu Bioterme 4*
Preživite sproščujoče počitnice v edinem okolju prijaznem hotelu v severovzhodnem delu Slovenije. Ne spreglejte vseh opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe.
Poletne počitnice s polpenzionom v vrhunskem Valamar Diamant Hotelu 4*
Hotel za rekreacijo in sprostitev! Ne spreglejte vseh terminov med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Nepozabni glamping oddih v pravih vinskih sodih na Ptuju
Oddih v vinskem sodu, savnanje v panonski hiši in vinskem sodu, kopanje v termalni vodi! Ne spreglejte ostalih opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe!



