Silvestrovanje v Sarajevu za 1 osebo | 1nadan.si

Lahko kupujete! Aktivne so sledeče ponudbe:

Super cena
Oseb: 1
Dunaj, Avstrija

Nepozaben 1-dnevni predbožični izlet na praznični Dunaj!

Občutite praznični utrip cesarskega mesta! Ne spreglejte vseh opcij izleta med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Oseb: 1
Salburg, Avstrija

Izlet v čarobni predbožični Salzburg z M&M turist

Doživite Mozartovo mesto v čarobnem predbožičnem času! Ne spreglejte vseh opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Oseb: 1
Trst, Italija

Praznična pravljica v Trstu in grad Miramare z M&M Turist!

Ne spreglejte vseh opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Oseb: 1
Sirmione in Verona, Italija

Enodnevni izlet v Sirmione in romantično Verono

Romantični izlet je odlična ideja za darilo!

Super cena
Oseb: 1
Vicenza, Italija

Izlet v Vicenzo z obiskom sejma ročnih del

Najnovejši trendi na področju šivanja, kvačkanja, vezenja... Ne spreglejte vseh opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Oseb: 1
Pordenone, Italija

Cvetlični sejem Pordenone in nakupovanje v Tiare Shopping

Za vse ljubitelje cvetja in nakupovanja! Ne spreglejte vseh opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe!

SUPER CENA! Silvestrovanje v Sarajevu za 1 osebo od 31. 12. 2014 do 1.1.2015: 1x nočitev z zajtrkom v hotelu 3*, v dvoposteljnih sobah prevoz po programu + pristojbine in cestnine + zunanji ogledi po programu + osnovno nezgodno zavarovanje + spremstvo ter organizacijo izleta.

Pri tej ponudbi je na voljo tudi 3-dnevni paket za 113 €.

83,00€
    Kupi kupon
Super cena
 
 

Vabimo vas, da najdaljšo noč preživite v Sarajevu. Zanimivo potovanje na jug, v Bosno in Hercegovino, v živahno mesto Sarajevo, ki nas ne bo pustilo ravnodušne ter v pravljični Mostar. Prijazni domačini nam bodo postregli s svojimi kulinaričnimi dobrotam, pokukali bomo v obrtne delavnice in čevapdžinice na Baščaršiji in se izgubili v mestnem vrvežu.

Pogram potovanja
1.DAN: SLOVENIJA – SARAJEVO
Odhod avtobusa v zgodnjih zelo jutranjih urah iz navedenih vstopnih mest. Vožnja mimo Zagreba in Slavonskega Broda ter Zenice do Sarajeva, bosanske prestolnice z bogato in burno zgodovino. Po prihodu v Sarajevo, se bomo prehodili po mestu in si ogledali begovo džamijo Gazi Husrev iz 16. stol., Carevo džamijo z medreso, arkadnim dvoriščem in kupolasto streho, staro pravoslavno cerkev, Univerzitetno knjižnico, ki je bila nekoč mestna hiša, grajena v predromanskem slogu, tipično muslimansko mestno hišo Svrzina kuća ter Principov most, ki danes nosi svoje staro ime Latinska čuprija. Popoldan se bomo sprehodili po stari Baščaršiji, srcu in duši mesta, ki s številnimi trgovinicami, umetnostno obrtnimi delavnicami, kafiči, čevapdžinicami ustvarja vzdušje domačnosti. Prosto za počitek ter pripravo na veselo praznovanje. Silvestrovanje na prostem ob mestnem programu ali v katerem od klubov. Možnost silvestrske večerje v mestni restavracijihotelu.

2.DAN: SARAJEVO – SLOVENIJA
Pozen zajtrk. Možnost ogleda podzemnega Tunela pod letališčem, ki je bil med vojno edini izhod iz obkoljenega mesta. Dopoldne bo čas za sprehod po Sarajevu in za zadnje nakupe in okrepčilo na sarajevski tržnici »Holiday Market«. V zgodnjih popoldanskih urah povratek z avtobusom proti Sloveniji, kamor je prihod v poznih večernih urah.

Ponudba je del kategorij:

Ne spreglej ostalih super ponudb

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 2
Rovinj, Hrvaška

ZIMA! Family hotel Amarin 4* s polnim penzionom, wellnessom in bazeni v Rovinju!

OTROŠKI RAJ!

Najbolj priljubljeno prizorišče v Istri za zabavo in sprostitev najmlajših gostov in njihovih staršev. Family hotel Amarin nudi wellness s savnami, bazene in veliko zabavnih aktivnosti za male in velike.

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Opatija, Hrvaška

Zimski oddih s polpenzionom v Hotelu Admiral 4* v mondeni Opatiji

Doživite čarobno zimo v objemu morja in svežega zraka na hrvaški obali!

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 2
Kope, Slovenija

BOOM NEDELJA s polpenzionom in smučanjem v NOVEM Grmovškovem domu na Kopah

SMUČANJE NA 13 PROGAH!

Prenovljene, širše proge, 3 nove freestyle proge, 2 novi štirisedežnici in vlečnica! Kope postajajo najbolj moderno smučišče v Sloveniji!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Rovinj, Hrvaška

Morski oddih s polpenzionom in uporabo wellnessa v Hotelu Eden 4*

Vključeno bivanje otroka do 11,99 let! Ne spreglejte vseh opcij in terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Terme Tuhelj, Hrvaška

Termlani oddih s polpenzionom v Hotelu Well**** v Termah Tuhelj

Otroci do 4,99 let GRATIS!

Vrednost kupona je 43,00 €. Razliko 246,00 € do polne cene (289,00 €) plačate direktno ponudniku. V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Dobrna, Slovenija

Romantično zasebno SPA doživetje v Spa Suite Dobrna 4*

Zasebni Spa oddih v Termah Dobrna! Razvajajta se v dvoje in uživajta v trenutkih, ki so ustvarjeni samo za vaju!